TET

CHIOSCURI STRADALE - CENTRAL

Botosani, Central

18.000 EUR

CHIOSCURI STRADALE - CENTRAL

location_on Botosani, Central, Botosani

18.000 EUR
2.250 EUR/mp
ID: VDI411.1221031 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 1 vizualizări
CHIOSCURI STRADALE - CENTRAL - foto 1
1 / 1
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 8 mp layers Et. parter calendar_today 2000 home 8 mp constr.

Descripción

Rezidential Imobiliare va ofera spre vanzare 3 chioscuri stradale, amplasate in 3 zone centrale, respectiv: Piata Mare, Bulevard, Grivita.
PENTRU MAI MULTE INFORMATII SI VIZIONARI, NU EZITATI SA NE CONTACTATI LA NR. DE TELEFON 0787210900, SAU LA SEDIUL AGENTIEI: REZIDENTIAL IMOBILIARE, BOTOSANI, BLD. MIHAI EMINESCU NR. 42.

Características

ID VDI411.1221031
Tipo de propiedad Spatii Comerciale
Operación Vanzare
Superficie útil 8 m²
Superficie construida 8 m²
Habitaciones 1
Planta parter
Año construcción 2000
Preț/mp 2.250 EUR/mp

location_on Ubicación

Central, Botosani, Botosani (localizare aproximativă)

Rezidential Imobiliare
Rezidential Imobiliare Agencia inmobiliaria
Rezidential Imobiliare
Rezidential Imobiliare
Rezidential Imobiliare
Compartir

Precio de mercado

Preț cerut: 18.000 €
8.500 € 190.000 €
property.avg_area72.166 €
property.similar_lbl3

33% dintre proprietățile similare din Botosani au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes: