TET

Casa tip parter zona Cartier Posta

Buzau, Cartier Posta

74.000 EUR

Casa tip parter zona Cartier Posta

location_on Buzau, Cartier Posta, Buzau

74.000 EUR
1.088 EUR/mp
ID: VDI559.1219310 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 2 vizualizări
Casa tip parter zona Cartier Posta - foto 1
Casa tip parter zona Cartier Posta - foto 2
Casa tip parter zona Cartier Posta - foto 3
1 / 3
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 68 mp bathtub 1 baie calendar_today 1960 home 77 mp constr. terrain 205 mp teren

Descripción

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare casa tip parter in zona Cartier Posta, oras Buzau

Loca#539;ie: zona Cartier Posta, oras Buzau
Casa tip parter - 2 dormitoare, 1 living, 1 baie, 1 buc#259;t#259;rie, 1 hol,
Suprafa#539;#259; utila: 68 mp
Suprafata teren: 205mp
Compartimentare: decomandat
Structur#259;: c#259;r#259;mid#259;
Pre#539;: 74.000 euro

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje medii
Mobilata si utilata

Avantaje:
Disponibil imediat
Aproape de transport in comun, scoli, gradinite, etc

Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

Características

ID VDI559.1219310
Tipo de propiedad Case/Vile
Operación Vanzare
Superficie útil 68 m²
Superficie construida 77 m²
Superficie del terreno 205 m²
Habitaciones 3
Baños 1
Año construcción 1960
Preț/mp 1.088 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Ubicación

Cartier Posta, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)