TET

Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei

Merei

48.000 EUR

Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei

location_on Merei, Buzau

48.000 EUR
533 EUR/mp
ID: VDI552.1212980 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 2 vizualizări
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 1
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 2
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 3
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 4
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 5
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 6
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 7
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 8
Se vinde imobil cu teren 3700 mp in com Merei - foto 9
1 / 9
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 90 mp calendar_today 1960 home 95 mp constr. terrain 3,700 mp teren

Descripción

Se vinde imobil cu teren, in suprafata de 3700 mp , cu o deschidere stradala de 28 ml , in com Merei , loc Buzau , constructie in suprafata de 90 mp intro-o zona linistita perfecta pentru a te bucura de natura si roadele propiei livezi . Terenul are acces facil , este bine intretinut si beneficiaza de vita de vie pe rod , perfecta pentru productie de vin propriu ; livada mixta cu pomi fructiferi maturi dintre care : 5 ciresi , 9 meri, 5 peri, 3 visini , 4 pruni , 3 nuci , plantatie de capsuni , pret 48000 euro . Relatii la telefon 0722530389 , 0765431415

Características

ID VDI552.1212980
Tipo de propiedad Case/Vile
Operación Vanzare
Superficie útil 90 m²
Superficie construida 95 m²
Superficie del terreno 3,700 m²
Habitaciones 4
Año construcción 1960
Preț/mp 533 EUR/mp

Precio de mercado

Preț cerut: 48.000 €
43.000 € 117.000 €
property.avg_area99.125 €
property.similar_lbl8

13% dintre proprietățile similare din Merei au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes:

Encuentra índices inmobiliarios para case/vile — Merei en Merei. Usa la herramienta Índices Inmobiliarios de TET para ver la evolución de precios y la media por ciudad.

Preferencias de cookies

Necesarias Siempre activas

Esenciales: autenticación, seguridad, funcionamiento del sitio.

Analíticas