TET

Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat

Buzau, Brosteni

64.500 EUR

Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat

location_on Buzau, Brosteni, Buzau

64.500 EUR
977 EUR/mp
ID: VDI552.1212882 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 1 vizualizări
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 1
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 2
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 3
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 4
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 5
Se vinde imobil cu 3 camere , Brosteni, decomandat - foto 6
1 / 6
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 66 mp bathtub 2 băi layers Et. 4 calendar_today 1981 home 70 mp constr.

Descripción

Se vinde imobil -apartament cu 3 camere , confort1 , decomandat , etaj 4, in cart Brosteni , in apropiere de LIDL . Apartamentul este liber, debransat si necesita renovare . relatii la telefon 0765431415 , 0722530389

Características

ID VDI552.1212882
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 66 m²
Superficie construida 70 m²
Habitaciones 3
Baños 2
Planta 4
Plantas totales 4
Año construcción 1981
Preț/mp 977 EUR/mp

location_on Ubicación

Brosteni, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 64.500 €
20.000 € 450.000 €
property.avg_area87.082 €
property.similar_lbl128

21% dintre proprietățile similare din Buzau au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes:

Preferencias de cookies

Necesarias Siempre activas

Esenciales: autenticación, seguridad, funcionamiento del sitio.

Analíticas

Google Analytics — nos ayuda a entender cómo usas el sitio.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — anuncios relevantes.

Personalización

Búsquedas guardadas, recomendaciones personalizadas.