TET

Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru

Brasov, Tractorul

119.900 EUR

Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru

location_on Brasov, Tractorul, Brasov

119.900 EUR
1.665 EUR/mp
ID: VDI379.1222256 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 42 vizualizări
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 1
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 2
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 3
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 4
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 5
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 6
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 7
Apartament cu 3 camere , 2 bai si parcare -Profi Tractoru - foto 8
1 / 8
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 72 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1990 home 72 mp constr.

Descripción

ID intern: 6921Regis Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, ideal pentru locuinta sau investitie.
Proprietatea este situata la etaj intermediar, intr-un imobil ingrijit, si dispune de o compartimentare practica: living luminos, doua dormitoare, bucatarie separata si baie. Spatiul este bine organizat si beneficiaza de lumina naturala.
In apropiere regasim multiple facilitati esentiale pentru un stil de viata confortabil: gradinite, scoli, magazine, farmacii, transport in comun si zone verzi.
Pentru detalii si vizionari, va stam la dispozitie.Comision agentie: 2% + TVA din pretul de vanzare.Pentru detalii si vizionari, contactati-ne!

Características

ID VDI379.1222256
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 72 m²
Superficie construida 72 m²
Habitaciones 3
Baños 2
Planta 1
Plantas totales 4
Año construcción 1990
Preț/mp 1.665 EUR/mp

location_on Ubicación

Tractorul, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)