TET

Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona Independe...

Buzau, Unirii Sud

79.990 EUR

Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona Independentei

location_on Buzau, Unirii Sud, Buzau

79.990 EUR
1.250 EUR/mp
ID: VDI559.1219697 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 3 vizualizări
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 1
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 2
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 3
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 4
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 5
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 6
Apartament 3 camere confort 1 semidecomandat zona  Independentei - foto 7
1 / 7
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1979 home 70 mp constr.

Descripción

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare apartament 3 camere confort 1 semidecomendat zona Str. Independentei

Loca#539;ie: str. Independentei, oras Buzau
Tip apartament: 3 camere confort 1
Suprafa#539;#259; utila 64 mp
Etaj: 4 din 4
Compartimentare: semidecomandat
An construc#539;ie: 1979
Structur#259;: beton
Pre#539;: 79990 negociabil
Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate complet mobilat si utilat
Centrala termica

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, centre comerciale, parcuri
Disponibil imediat

Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul din anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare

Características

ID VDI559.1219697
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 64 m²
Superficie construida 70 m²
Habitaciones 3
Baños 1
Planta 4
Plantas totales 4
Año construcción 1979
Preț/mp 1.250 EUR/mp

location_on Ubicación

Unirii Sud, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)