TET

Apartament 3 camere cf 2 semidecomandat zona Micro 14

Buzau, Micro 14

67.500 EUR

Apartament 3 camere cf 2 semidecomandat zona Micro 14

location_on Buzau, Micro 14, Buzau

67.500 EUR
1.324 EUR/mp
ID: VDI559.1219521 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 1 vizualizări
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 1
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 2
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 3
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 4
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 5
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 6
Apartament 3 camere cf 2  semidecomandat zona Micro 14 - foto 7
1 / 7
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1973 home 54 mp constr.

Descripción

Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament cu 3 camere confort 2 semidecomandat situat in zona Micro 14, intr-un bloc edificat in anul 1973.

Loca#539;ie: zona Micro 14, jud. Buzau
Tip imobil: 3 camere
Etaj: 1 din 4
Suprafata utila: 51 mp Suprafata construita: 54 mp
Compartimentare: semidecomandat
Pre#539;: 67.500 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi din lemn la interior, parchet din lemn, gresie si faianta Balcon in suprafata de 3 mp, inchis cu tamplarie PVC si geam termopan
Nemobilat si neutilat
Central#259; proprie si calorifere

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala, gradinita, parcuri, supermarket-uri, etc
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

Características

ID VDI559.1219521
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 51 m²
Superficie construida 54 m²
Habitaciones 3
Baños 1
Planta 1
Plantas totales 4
Año construcción 1973
Preț/mp 1.324 EUR/mp

location_on Ubicación

Micro 14, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 67.500 €
20.000 € 450.000 €
property.avg_area87.082 €
property.similar_lbl128

31% dintre proprietățile similare din Buzau au prețul mai mic.

Enlaces rápidos

Si no encontraste lo que buscas, prueba estas búsquedas rápidas en categorías relevantes:

chat

Mensajería interna TET

Comunícate directamente con el agente