TET

Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14

Buzau, Micro 14

65.300 EUR

Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14

location_on Buzau, Micro 14, Buzau

65.300 EUR
1.322 EUR/mp
ID: VDI559.1218673 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 2 vizualizări
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 1
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 2
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 3
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 4
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 5
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 6
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 7
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 8
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 9
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 10
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 11
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 12
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 13
Apartament 3 camere cf 2 decomandat Zona Micro 14 - foto 14
1 / 14
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 49 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1979 home 52 mp constr.

Descripción

Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament cu 3 camere confort 2 decomandat situat in zona Micro 14, situat intr-un bloc edificat in anul 1979.

Loca#539;ie: zona Micro 14, jud. Buzau
Tip imobil: 3 camere
Etaj: 2 din 4
Suprafata utila: 49,4 mp Suprafata construita: 51,5 mp
Compartimentare: decomandat
Pre#539;: 65.300 euro

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi interioare din PVC, parchet din lemnBalcon in suprafata de 2,1 mp, inchis cu tamplarie PVC si geam termopan
Nemobilat si neutilat
Central#259; proprie si calorifere cu elemneti din aluminiu Recent varuit

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala nr. 12, gradinita nr. 7, liceul cu Program Sportiv, Parcul Crang, etc
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

Características

ID VDI559.1218673
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 49 m²
Superficie construida 52 m²
Habitaciones 3
Baños 1
Planta 2
Plantas totales 4
Año construcción 1979
Preț/mp 1.322 EUR/mp

location_on Ubicación

Micro 14, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)