TET

2 camere decomandate centru

Bacau, Central

41.000 EUR

2 camere decomandate centru

location_on Bacau, Central, Bacau

41.000 EUR
976 EUR/mp
ID: VDI96.1215885 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana
2 camere decomandate centru - foto 1
2 camere decomandate centru - foto 2
2 camere decomandate centru - foto 3
2 camere decomandate centru - foto 4
2 camere decomandate centru - foto 5
2 camere decomandate centru - foto 6
2 camere decomandate centru - foto 7
2 camere decomandate centru - foto 8
2 camere decomandate centru - foto 9
2 camere decomandate centru - foto 10
2 camere decomandate centru - foto 11
1 / 11
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 1960 home 45 mp constr.

Descripción

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat central, in vecinatatea liceului Ferdinand, intr-un imobil construit in anul 1960, situat la parterul blocului, compus din P+1, cu o suprafata utila de 42 mp, boxa la subsol de 7 mp, trecut#259; in acte. Apartamentul se afla intr-o stare modesta, se vinde asa cum este prezentat in poze, este curat, mobilat, dispune de centrala, parchet, termopane, sobe de teracot#259;, baia si bucataria necesit#259; renovare. Pretul este usor negociabil. Comision 2,5%.ID intern: 443.

Características

ID VDI96.1215885
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 42 m²
Superficie construida 45 m²
Habitaciones 2
Baños 1
Planta parter
Plantas totales 1
Año construcción 1960
Preț/mp 976 EUR/mp

location_on Ubicación

Central, Bacau, Bacau (localizare aproximativă)

Precio de mercado

Preț cerut: 41.000 €
35.000 € 182.500 €
property.avg_area74.823 €
property.similar_lbl42

2% dintre proprietățile similare din Bacau au prețul mai mic.