TET

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5

Buzau, Micro 5

63.800 EUR

Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5

location_on Buzau, Micro 5, Buzau

63.800 EUR
1.379 EUR/mp
ID: VDI559.1218664 | Publicado: 05.05.2026 | Actualizado: hace 1 semana | 2 vizualizări
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5 - foto 1
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5 - foto 2
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5 - foto 3
Apartament 2 camere cf 1 decomandat zona Micro 5 - foto 4
1 / 4
Venta
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 46 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1979 home 57 mp constr.

Descripción

Compania imobiliar#259; PRO IMOB va propune spre vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Micro 5, intr-un bloc edificat in anul 1979.

Loca#539;ie: zona Micro 5, jud. Buzau
Tip imobil: 2 camere
Etaj: 8 din 10
Suprafata utila: 46,26 mp Suprafata construita: 57 mp
Compartimentare: decomandat
Pre#539;: 63.800 euro

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Usa metalica la intrare, tamplarie PVC cu geam termopan, usi celulare la interior, parchet laminat, gresie si faiantaBalcon in suprafata de 2 mp, inchis cu tamplarie PVC si geam termopan
Mobilat si utilat complet
Central#259; proprie si calorifere

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, #537;coala nr. 7, gradinita nr. 5, liceul Alexandru Marghiloman, Parcul Marghiloman, spitalul C.F.R, etc
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.
PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

Características

ID VDI559.1218664
Tipo de propiedad Apartamente
Operación Vanzare
Superficie útil 46 m²
Superficie construida 57 m²
Habitaciones 2
Baños 1
Planta 8
Plantas totales 10
Año construcción 1979
Preț/mp 1.379 EUR/mp

location_on Ubicación

Micro 5, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)