TET — بوابة عقارية دولية
TET

Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33

Buzau, Brosteni

187.000 EUR

Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33

location_on Buzau, Brosteni, Buzau

187.000 EUR
78 EUR/mp
ID: VDI559.1219900 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33 - foto 1
Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33 - foto 2
Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33 - foto 3
Terenuri alipite intravilane zona Brosteni ,Tarlaua 33 - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 2,400 mp teren

الوصف

Oportunitate de Investi#539;ie icirc;n Buz#259;u ndash; Dou#259; Terenuri Intravilane icirc;n Bro#537;teni

Compania Imobiliar#259; PRO IMOB v#259; prezint#259; o excelent#259; oportunitate de investi#539;ie: dou#259; terenuri intravilane alipite situate icirc;n zona Bro#537;teni, Tarlaua 33, icirc;n municipiul Buz#259;u. Aceste terenuri reprezint#259; o investi#539;ie ideal#259; datorit#259; pozi#539;ion#259;rii strategice #537;i a poten#539;ialului de dezvoltare.
Detalii Terenuri:
Suprafa#539;#259; total#259;: 2400 mp ( 1200 mp + 1200 mp) Deschidere total#259;: 43,77 ml Utilit#259;#539;i: curent electric icirc;n apropiere Documenta#539;ie: cadastru, intabulare #537;i PUZ aprobat de Prim#259;ria Municipiului Buz#259;uAvantaje Investi#539;ionale:
Pozi#539;ionare Strategic#259;: situate icirc;n zona Bro#537;teni, cu acces facil la utilit#259;#539;i #537;i infrastructur#259;, aceste terenuri sunt ideale pentru dezvoltarea reziden#539;ial#259; sau comercial#259;. Poten#539;ial de dezvoltare: apropierea de curent electric #537;i documenta#539;ia complet#259; (cadastru, intabulare, PUZ) asigur#259; un proces de dezvoltare simplificat #537;i rapid. Flexibilitate: Terenurile se pot vinde #537;i separat, oferind flexibilitate icirc;n func#539;ie de nevoile #537;i obiectivele investitorului.Pre#539; #537;i Contact:
Pre#539; total: 187000 euro (78 euro/mp), negociabilAceasta este o oportunitate rar#259; de a achizi#539;iona terenuri intravilane icirc;ntr-o zon#259; cu poten#539;ial de cre#537;tere. Pentru mai multe informa#539;ii #537;i pentru a programa o vizionare, v#259; rug#259;m s#259; contacta#539;i accesand formularul de contact afisat.
Investi#539;i icirc;n viitorul dumneavoastr#259; cu aceste terenuri promi#539;#259;toare din Bro#537;teni, Buz#259;u!
Pentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219900
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 2,400 م²
Preț/mp 78 EUR/mp

location_on الموقع

Brosteni, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 187.000 €
13.500 € 225.000 €
property.avg_area114.941 €
property.similar_lbl17

82% dintre proprietățile similare din Buzau au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Brosteni, Buzau في Brosteni, Buzau. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.