TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu to...

Tunari

135.000 EUR

Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari

location_on Tunari, Bucuresti Ilfov

135.000 EUR
130 EUR/mp
ID: VDI662.1225927 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 1
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 2
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 3
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 4
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 5
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 6
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 7
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 8
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 9
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 10
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 11
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 12
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 13
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 14
Teren pentru casa individuala sau comercial de vanzare cu toate utilitatile in zona de Nord / Pipera Tunari - foto 15
1 / 15
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 1,042 mp teren

الوصف

Teren de Vanzare ndash; 1.042 mp ndash; Zona de Nord, Pipera-Tunari ndash; Toate Utilitatile ndash; Zona Exclusivista
Va prezentam o oportunitate rara de investitie sau dezvoltare rezidentiala in una dintre cele mai cautate zone din nordul Capitalei ndash; Pipera-Tunari. Terenul are o suprafata de 1.042 mp, cu un front generos si acces facil din drum asfaltat, fiind situat intr-un cartier in plina dezvoltare, inconjurat de vile moderne si constructii de inalta calitate.
Caracteristici principale:
Suprafata: 1.042 mp
Regim de inaltime permis: P+1 / P+2E + 3R
Utilitati disponibile la teren: curent electric, gaze naturale, apa si canalizare
Acces facil catre soseaua de centura, DN1, autostrada A3 si Aeroportul Otopeni
Zona linistita, exclusiv rezidentiala, cu strazi curate si infrastructura dezvoltata
In imediata apropiere: scoli internationale, gradinite private, centre comerciale si zone verzi
Terenul este ideal pentru constructia unei locuinte unifamiliale sau a unui loc de joaca pentru copii , comercial , intr-o zona cu potential ridicat de apreciere in timp.
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati.

المواصفات

رقم VDI662.1225927
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 1,042 م²
Preț/mp 130 EUR/mp
Regim înălțime P + 2 + 3R

location_on الموقع

Tunari, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

السعر السوقي

Preț cerut: 135.000 €
29 € 1.786.000 €
property.avg_area468.292 €
property.similar_lbl11

36% dintre proprietățile similare din Tunari au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Tunari في Tunari. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.