TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren Lot casa 1357mp Corbeanca str Ciocarliei cu Privighe...

Corbeanca, Corbeanca

115.345 EUR

Teren Lot casa 1357mp Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor

location_on Corbeanca, Corbeanca, Bucuresti Ilfov

115.345 EUR
85 EUR/mp
ID: VDI97.1198360 | نُشر: 29.04.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren  Lot casa 1357mp  Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor - foto 1
Teren  Lot casa 1357mp  Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor - foto 2
Teren  Lot casa 1357mp  Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor - foto 3
Teren  Lot casa 1357mp  Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor - foto 4
Teren  Lot casa 1357mp  Corbeanca str Ciocarliei cu Privighetorilor - foto 5
1 / 5
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 1,357 mp teren

الوصف

In Corbeanca pe str Ciocarliei cu Privighetorilor se vand 15 Loturi de casa majoritatea in suprafata de 524 mp ,fiecare lot are acces de 20 m la un drum de servitute de 9 m latime,unde fiecarui lot din drumul de servitute are un procent de cumparare (tabelul este mai Jos).Pe aceste loturi se pot construi case cu P+1+M : POT 30% si CUT 1%.Lotul 1= de 1173 mp+ 184 mp cota drum= 1357 mp = 85 e/mpLot 2-4 = 542 mp+ 85 mp cota drum = 627 mp= 85 e/mpLot 5-7 = 542 mp + 85 mp cota drum = 627 mp = 80 e/mpLot 8-14 = 542 mp + 85 mp cota drum = 627 mp = 75 e/mpLot 15 = 664 mp + 101 mp cota drum = 765 mp = 75 e/mpTel 0722273199

المواصفات

رقم VDI97.1198360
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 1,357 م²
Preț/mp 85 EUR/mp

location_on الموقع

Corbeanca, Corbeanca, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

person
GLX170B.Paul Ancuta
Galaxy Imob
مشاركة

السعر السوقي

Preț cerut: 115.345 €
28.000 € 5.400.000 €
property.avg_area746.571 €
property.similar_lbl46

20% dintre proprietățile similare din Corbeanca au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Corbeanca, Corbeanca في Corbeanca, Corbeanca. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.