TET — بوابة عقارية دولية
TET

LOC DE CASA LANGA PADURE

Oradea, Dealuri Oradea

41.000 EUR

LOC DE CASA LANGA PADURE

location_on Oradea, Dealuri Oradea, Bihor

41.000 EUR
68 EUR/mp
ID: VDI32.1217361 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
LOC DE CASA LANGA PADURE - foto 1
LOC DE CASA LANGA PADURE - foto 2
LOC DE CASA LANGA PADURE - foto 3
LOC DE CASA LANGA PADURE - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 600 mp teren

الوصف

O locatie privilegiata de pe dealurile pitoresti din apropierea strazii Izvorului si un teren de 600 mp, sunt combinatia perfecta pentru un proiect rezidential cu adevarat special. Vecinatatea unei paduri, face ca zona sa emane liniste si frumusete naturala, creand un cadru ideal pentru caminul tau de vis. Ca si utilitati exista acces la reteaua de apa si electricitate, dar si posibilitatea instalarii unei pompe de caldura pentru sisteme eficiente de caldura.
Nu ratati aceasta oportunitate si contactati-ne pentru mai multe informatii si pentru o vizita in teren!
Echipa noastra iti sta la dispozitie pentru a oferi orice informatii suplimentare si pentru a te ghida in procesul de achizitie a imobilului.+40 773 795 287 | bd. Gh. Magheru, nr. 12 | office@brucken.ro

المواصفات

رقم VDI32.1217361
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 600 م²
Preț/mp 68 EUR/mp

location_on الموقع

Dealuri Oradea, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 41.000 €
28.000 € 3.500.000 €
property.avg_area360.397 €
property.similar_lbl18

6% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Dealuri Oradea, Oradea في Dealuri Oradea, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.