TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilitati in apropi...

Mosnita Noua

42.500 EUR

Teren intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilitati in apropiere.

location_on Mosnita Noua, Timis

42.500 EUR
70 EUR/mp
ID: VDI459.1222244 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren  intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilitati in apropiere. - foto 1
Teren  intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilitati in apropiere. - foto 2
Teren  intravilan, Mosnita Noua, 610 mp. Utilitati in apropiere. - foto 3
1 / 3
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 610 mp teren

الوصف

Agentia Imobiliara Primum are placerea de a va oferi spre vanzare un teren intravilan situat intr-o zona plina de dezvoltare a Mosnitei Noi.
Acest teren are o suprafata de 610 mp cu front stradal de 18 m.
Ideal pentru constructii individuale.
Dispune de utilitati in apropiere ( aprox 80-90 m).
Ma puteti contacta pentru orice informatii.

المواصفات

رقم VDI459.1222244
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 610 م²
Preț/mp 70 EUR/mp

location_on الموقع

Mosnita Noua, Timis (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 42.500 €
42.500 € 129.250 €
property.avg_area74.812 €
property.similar_lbl4

0% dintre proprietățile similare din Mosnita Noua au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Mosnita Noua في Mosnita Noua. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.