TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor

Oradea, Oncea

110.800 EUR

Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor

location_on Oradea, Oncea, Bihor

110.800 EUR
114 EUR/mp
ID: VDI629.1210505 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Teren intravilan de 975 mp pe str. Piersicilor - foto 1
1 / 1
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 975 mp teren

الوصف

SIMRA IMOBILIARE EXCLUSIVITATE
Teren intravilan pe str. Piersicilor cu o suprafata de 975 mp si cu un front de 23 ml.
Utilitati in fata parcelei: apa, gaz, curent, canalizare
Pret: 110.800
Telefon: 0773356882

المواصفات

رقم VDI629.1210505
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 975 م²
Preț/mp 114 EUR/mp

location_on الموقع

Oncea, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 110.800 €
28.000 € 3.500.000 €
property.avg_area360.397 €
property.similar_lbl18

50% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Oncea, Oradea في Oncea, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.