TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora

Busteni, Zamora

42.000 EUR

Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora

location_on Busteni, Zamora, Prahova

42.000 EUR
94 EUR/mp
ID: VDI556.1221417 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 1
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 2
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 3
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 4
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 5
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 6
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 7
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 8
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 9
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 10
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 11
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 12
Teren de vanzare in Busteni - Zona Zamora - foto 13
1 / 13
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 447 mp teren

الوصف

Agentia imobiliara Mervani va prezinta terenul situat in intravilanul orasului Busteni, ce ofera o priveliste deosebita, are o suprafata de 446 mp si o deschidere de 20.31 mp. Utilitatile sunt la limita proprietatii. Accesul se face pe drum proiectat. Dispune de certificat de urbanism pentru informare.

المواصفات

رقم VDI556.1221417
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 447 م²
Preț/mp 94 EUR/mp

location_on الموقع

Zamora, Busteni, Prahova (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 42.000 €
42.000 € 1.500.000 €
property.avg_area314.751 €
property.similar_lbl19

0% dintre proprietățile similare din Busteni au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Zamora, Busteni في Zamora, Busteni. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.