TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala)

Azuga, Central

475.000 EUR

Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala)

location_on Azuga, Central, Prahova

475.000 EUR
190 EUR/mp
ID: VDI556.1221602 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 1
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 2
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 3
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 4
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 5
Teren de vanzare in Azuga (zona Semicentrala) - foto 6
1 / 6
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 2,500 mp teren

الوصف

Agentia imobiliara Mervani va prezinta teren intravilan, categoria de folosinta teren arabil, avand suprafata de 2500 mp. Terenul este situat in Azuga, semicentral, are deschidere de 50 ml, cu acces la DN1. Acces: - auto si pietonal Regim Tehnic: - Detine certificat de urbanism, - POT max. 40%, - CUT 0,6. Terenul cu expunere vestica beneficiaza la ~ 200 ml., de urmatoarele utilitati: - retea de apa; - retea electrica; - retea de gaz.

المواصفات

رقم VDI556.1221602
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 2,500 م²
Preț/mp 190 EUR/mp

location_on الموقع

Central, Azuga, Prahova (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 475.000 €
70.000 € 865.000 €
property.avg_area426.535 €
property.similar_lbl6

50% dintre proprietățile similare din Azuga au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Central, Azuga في Central, Azuga. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.