TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren cu autorizatie de constructie zona Paradisul Acvatic...

Brasov, Bartolomeu

2.400.000 EUR

Teren cu autorizatie de constructie zona Paradisul Acvatic comision 0

location_on Brasov, Bartolomeu, Brasov

2.400.000 EUR
240 EUR/mp
ID: VDI379.1220017 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Teren cu autorizatie de constructie zona   Paradisul Acvatic comision 0 - foto 1
Teren cu autorizatie de constructie zona   Paradisul Acvatic comision 0 - foto 2
Teren cu autorizatie de constructie zona   Paradisul Acvatic comision 0 - foto 3
Teren cu autorizatie de constructie zona   Paradisul Acvatic comision 0 - foto 4
1 / 4
Bronze بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 10,000 mp teren

الوصف

REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un teren Intravilan cu autorizatie de constructie si proiect pentru trei blocuri in zona Bartolomeu - Paradisul Acvatic .
Terenul este situat intruna din putinele zone din Brasov unde se pot construi blocuri , cu toate utilitatile pe teren si cu un alt complex rezidential in apropiere. Terenul este deschis , plan , cu priveliste spre muntii Postavarul , Tampa , Magura Codlei , in imediata apropiere a supermaketului Lidl , a Paradisului Acvatic si a statilor de autobuz .
COMISION 0
Bine Ati Venit !
Bine Ati Venit
Dan Serban

المواصفات

رقم VDI379.1220017
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 10,000 م²
Preț/mp 240 EUR/mp
Regim înălțime D+P+3E

location_on الموقع

Bartolomeu, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

السعر السوقي

Preț cerut: 2.400.000 €
32 € 8.990.000 €
property.avg_area698.747 €
property.similar_lbl90

92% dintre proprietățile similare din Brasov au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Bartolomeu, Brasov في Bartolomeu, Brasov. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.