TET — بوابة عقارية دولية
TET

ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ml deschider...

Braila, Brailita

40.000 EUR

ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ml deschidere, 69 Euro/mp

location_on Braila, Brailita, Braila

40.000 EUR
69 EUR/mp
ID: VDI446.1207982 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ml deschidere, 69 Euro/mp - foto 1
ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ml deschidere, 69 Euro/mp - foto 2
ChiLipiR ! Intravilan 576 mp Vidin-C.Galati, 16 ml deschidere, 69 Euro/mp - foto 3
1 / 3
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 576 mp teren

الوصف

Teren intravilan de constructii, zona Vidin aproape de Calea Galati
*La 5 min de Lidl si Profi ,mers pietonal
*Teren - 576 mp
*Deschidere pe fata: 16,44 m, iar pe spate 9,49 m
*Poate beneficia de toate utilitatile
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS6833
amp;09

المواصفات

رقم VDI446.1207982
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 576 م²
Preț/mp 69 EUR/mp

location_on الموقع

Brailita, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 40.000 €
25.000 € 2.078.418 €
property.avg_area156.167 €
property.similar_lbl34

26% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Brailita, Braila في Brailita, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.