TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren de vânzare-Bragadiru|500mpIComision 0%

Bragadiru

52.800 EUR

Teren de vânzare-Bragadiru|500mpIComision 0%

location_on Bragadiru, Bucuresti Ilfov

52.800 EUR
101 EUR/mp
ID: VDI590.1208039 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren de vânzare-Bragadiru|500mpIComision 0% - foto 1
Teren de vânzare-Bragadiru|500mpIComision 0% - foto 2
1 / 2
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 524 mp teren

الوصف

De vacirc;nzare teren intravilan ndash; Strada Curcubeului nr. 49, 524 mp ndash; 52.800 euro; negociabil

V#259; propun spre achizi#539;ie lotul nr. 4 dintr-un ansamblu de 9 loturi de teren intravilan, situat pe strada Curcubeului nr. 49, icirc;ntr-o zon#259; aflat#259; icirc;n dezvoltare #537;i cu acces facil c#259;tre punctele de interes. Terenul are o suprafa#539;#259; de 524 mp, fiind ideal pentru construirea unei locuin#539;e moderne sau a unei investi#539;ii pe termen lung.

Caracteristici principale:

Suprafa#539;#259; total#259;: 524 mp Regim de icirc;n#259;l#539;ime permis: P + Etaj + Mansard#259; Utilit#259;#539;i (ap#259;, gaz, curent) icirc;n imediata vecin#259;tate a terenului Lotul 4 din 9 ndash; pozi#539;ionat avantajos icirc;n cadrul ansamblului Acces rapid la drumuri asfaltate #537;i zone reziden#539;iale

Terenul dispune de un front generos #537;i ofer#259; toate avantajele unei construc#539;ii flexibile, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, dar aproape de facilit#259;#539;i.

Pre#539;: 52.800 euro; ndash; negociabil

Ideal pentru cei care doresc s#259; icirc;#537;i construiasc#259; propria cas#259; sau pentru investitori care caut#259; un teren bine situat icirc;ntr-o zon#259; icirc;n plin#259; expansiune

المواصفات

رقم VDI590.1208039
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 524 م²
Preț/mp 101 EUR/mp

location_on الموقع

Bragadiru, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 52.800 €
89 € 1.535.000 €
property.avg_area352.929 €
property.similar_lbl23

9% dintre proprietățile similare din Bragadiru au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Bragadiru في Bragadiru. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.