TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vanzare Teren Baneasa, Bucuresti

Bucuresti, Baneasa

1.500.000 EUR

Vanzare Teren Baneasa, Bucuresti

location_on Bucuresti, Baneasa, Bucuresti Ilfov

1.500.000 EUR
500 EUR/mp
ID: VDI21.1216937 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Vanzare Teren Baneasa, Bucuresti - foto 1
1 / 1
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 3,000 mp teren

الوصف

Va propunem spre vanzare un teren in Bucuresti - zona Baneasa, in apropiere de si este un teren Intravilan - Constructii. Daca te gandesti la o investitie sau daca vrei sa construiesti ceva pe acest teren este bine de luat in seama. Pretul este negociabil.

المواصفات

رقم VDI21.1216937
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 3,000 م²
Preț/mp 500 EUR/mp

location_on الموقع

Baneasa, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

Karim-Ihab Yunis
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
مشاركة

السعر السوقي

Preț cerut: 1.500.000 €
60 € 15.000.000 €
property.avg_area1.134.110 €
property.similar_lbl209

80% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Baneasa, Bucuresti في Baneasa, Bucuresti. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.