TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren 26 ari de vanzare | Suceava | Moara | ID:1295

Moara

225.000 EUR

Teren 26 ari de vanzare | Suceava | Moara | ID:1295

location_on Moara, Suceava

225.000 EUR
87 EUR/mp
ID: VDI363.1216425 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Teren 26 ari de vanzare | Suceava | Moara | ID:1295 - foto 1
Teren 26 ari de vanzare | Suceava | Moara | ID:1295 - foto 2
1 / 2
بيع
/
Glisati pentru navigare
terrain 2,600 mp teren

الوصف

Agentia imobiliara FIMMO va prezinta spre vanzare un teren extravilan cu un potential exceptional, situat in localitatea Moara Nica, judetul Suceava. Avand o suprafata generoasa de 2600 mp, acest teren reprezinta alegerea ideala pentru dezvoltatori imobiliari sau pentru cei care doresc sa realizeze un proiect rezidential intr-o zona aflata in plina expansiune.
Terenul are o deschidere de 23,3 metri la drum si o adancime de 108,15 metri, configuratie ce permite realizarea unor proiecte variate mdash; de la locuinte individuale sau duplexuri, pana la un ansamblu rezidential modern. Pozitionarea la drum faciliteaza accesul auto si pietonal si asigura vizibilitate, un aspect important atat pentru dezvoltarea unui proiect imobiliar, cat si pentru o investitie pe termen lung.
Pe teren se afla in prezent cinci constructii care pot fi valorificate, renovate sau demolate, in functie de planurile viitorului proprietar. Exista astfel flexibilitate maxima in amenajare si conceptie, in acord cu cerintele pietei si cu preferintele dezvoltatorului.
Un alt avantaj major il constituie racordarea la toate utilitatile publice disponibile: apa, gaz, electricitate si canalizare, ceea ce reduce semnificativ costurile si timpul necesar pentru pregatirea terenului in vederea construirii.
Amplasamentul este unul strategic: la doar 1,4 km de campusul universitar, in imediata apropiere a scolii si a primariei, intr-o zona ce combina linistea unui cadru rural cu beneficiile conectarii rapide la principalele puncte de interes ale orasului Suceava. Zona beneficiaza de infrastructura in dezvoltare si de vecinatati civilizate, oferind un cadru propice pentru proiecte rezidentiale de succes.
Documentatia juridica este completa si pregatita pentru perfectarea vanzarii, garantand o tranzactie sigura si transparenta. Pentru mai multe informatii sau pentru a stabili o vizionare, va invitam sa ne contactati. Aceasta proprietate poate fi inceputul unui proiect cu adevarat deosebit!
Contact:Telefon: 0784598916Email: robert@fimmoimobiliare.roAdresa: Strada Ana Ipatescu, nr. 5, Suceava, Hotel Bucovina

المواصفات

رقم VDI363.1216425
نوع العقار Terenuri
نوع المعاملة Vanzare
مساحة الأرض 2,600 م²
Preț/mp 87 EUR/mp

Alte Caracteristici Teren

  • check_circle Oportunitate de investitie

السعر السوقي

Preț cerut: 225.000 €
70.000 € 225.000 €
property.avg_area125.000 €
property.similar_lbl3

67% dintre proprietățile similare din Moara au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ terenuri — Moara في Moara. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.