TET — بوابة عقارية دولية
TET

Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni

Falticeni

47.500 EUR

Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni

location_on Falticeni, Suceava

47.500 EUR
679 EUR/mp
ID: VDI359.1216887 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni - foto 1
Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni - foto 2
Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni - foto 3
Hala de Vanzare cu Teren - Falticeni - foto 4
1 / 4
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 70 mp calendar_today 1995 home 70 mp constr.

الوصف

Localizare Excep#539;ional#259;: Situat#259; icirc;n F#259;lticeni, pe Strada Caporal Popescu Nr. 1, Jude#539;ul Suceava
Detalii Proprietate:
Teren: 381 mp, par#539;ial icirc;mprejmuit, oferind poten#539;ial excelent pentru diverse activit#259;#539;i industriale, productie, logistica sau depozitare.Hal#259; Industrial#259;: Construc#539;ie din 1995, cu o suprafa#539;#259; construit#259; de 70 mp.Utilit#259;#539;i: - acces la ap#259; #537;i electricitate, cu posibilitatea de racordare la gaz #537;i re#539;eaua de canalizare.Lipsa Sarcinilor: Proprietatea vine f#259;r#259; ipoteci sau alte sarcini, ceea ce asigur#259; o tranzac#539;ie simpl#259; #537;i rapid#259;.
Poten#539;ial de Investi#539;ie: O oportunitate ideal#259; pentru investitori sau pentru extinderea afacerilor, datorit#259; flexibilit#259;#539;ii #537;i accesibilit#259;#539;ii spa#539;iului.
Pre#539; de Ofert#259;: 47500 EUR - o investi#539;ie valoroas#259; icirc;ntr-o zon#259; cu poten#539;ial de cre#537;tere.

المواصفات

رقم VDI359.1216887
نوع العقار Spatii Industriale
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 70 م²
المساحة المبنية 70 م²
الغرف 1
سنة البناء 1995
Preț/mp 679 EUR/mp

location_on الموقع

Falticeni, Suceava (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

اعثر على المؤشرات العقارية لـ spatii industriale — Falticeni في Falticeni. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.