TET — بوابة عقارية دولية
TET

Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Resta...

Berceni, Centura

3.000.000 EUR

Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant

location_on Berceni, Centura, Bucuresti Ilfov

3.000.000 EUR
150 EUR/mp
ID: VDI643.1205650 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 1
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 2
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 3
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 4
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 5
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 6
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 7
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 8
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 9
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 10
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 11
Afacere la cheie >Complex Saloane de evenimente\Cazare\Restaurant - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 20 cam. square_foot 20,000 mp bathtub 15 băi layers Et. 2 calendar_today 2005 home 20,000 mp constr. terrain 30,000 mp teren

الوصف

Se vinde : Proprietatea ce detine 3 terenuri in suprafata totala de 30000 mp situate in Soseaua de Centura, comuna Berceni Ilfov. Suprafata este impartita in 3 loturi astfel : un lot de 20000 mp pe care este situat Complexul turistic Miorita, un lot de 3200 mp ndash; pe care se afla statia de epurare si postul de transformare si un lot de 6800 mp fara constructii comerciale. Complexul turistic isi desfasoara activitatea pe un teren de 20000 mp, proprietatea este compusa din restaurant principal a la carte, loc in care se mai regaseste un bar si receptia ce deserveste cazarea. Salonul a la carte este folosit si pentru evenimente avand o capacitate de 80 locuri, dotat cu 6 bai pentru clienti, vestiare personal, bucatarie proprie, spatii depozitare, servere, instalatie climatizare, instalatie prevenire incediu. Mai exista un salon la etaj cu o capacitate de 120 locuri, dotat cu 6 bai clienti, climatizare, instalatie prevenire incendiu. Pe langa saloanele restaurantului complexul mai detine un hostel P + 1) cu camere de 3 stele, cu o capacitate de 42 locuri, un salon de evenimente la parter cu o capacitate de 80 persoane, 2 vile p + 1 cu o capacitate de 8 locuri fiecare, 8 bungalow-uri cu o capacitate de 16 locuri, 6 bungalow-uri cu o capacitate de 12 persoane, 2 terenuri de tenis pe zgura, spatii de joaca pentru copii, terasa partial acoperita cu o frumoasa fantana arteziana in mijloc cu o capacitate de 60 locuri, parcare proprie supravegheata. In toate cladirile exista climatizare asigurata prin pompe de caldura cu aport cald sau rece sau aer conditionat. Totodata complexul dispune de televiziune prin cablu, internet, wi fi.
Pret 2.999.999 euro
Marius Nicolae
0739 922 876

المواصفات

رقم VDI643.1205650
نوع العقار Spatii Comerciale
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 20,000 م²
المساحة المبنية 20,000 م²
مساحة الأرض 30,000 م²
الغرف 20
الحمامات 15
الطابق 2
سنة البناء 2005
Preț/mp 150 EUR/mp

location_on الموقع

Centura, Berceni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

اعثر على المؤشرات العقارية لـ spatii comerciale — Centura, Berceni في Centura, Berceni. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.