TET — بوابة عقارية دولية
TET
TET

الفلاتر

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

شقق بيع — Sud

42 إعلانات وُجدت

bookmark_add حفظ البحث
Se încarcă...
Apartament elegant situat langa plaja, Mamaia-Sat, Constanta - Mamaia-Sat
للبيع
118.500 EUR 2.419 €/mp
photo_camera 11

Apartament elegant situat langa plaja, Mamaia-Sat, Constanta

location_on Mamaia-Sat, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot48.99 م² layersطابق 5 calendar_today2018
Adrian Gheorghe Adrian Gheorghe
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 2 camere de lux, in Mamaia Nord / Navodari - Mamaia-Sat
للبيع
114.500 EUR 2.448 €/mp
photo_camera 15

Apartament 2 camere de lux, in Mamaia Nord / Navodari

location_on Mamaia-Sat, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot46.77 م² layersطابق 4 calendar_today2018
Adrian Gheorghe Adrian Gheorghe
CHESTERTONS CHESTERTONS
Duplex 5 camere cu intrari separate la mare  Mangalia Saturn - Mangalia
للبيع
135.000 EUR
photo_camera 25

Duplex 5 camere cu intrari separate la mare Mangalia Saturn

location_on Mangalia, Sud

bed5 غرفة bathtub2 حمامات square_foot90 م² layersطابق 4 calendar_today1985
Rita Bercea Rita Bercea
CHESTERTONS CHESTERTONS
Apartament 3 cam. finisaje superioare Ploiesti - Ploiesti
للبيع
82.000 EUR 1.123 €/mp
photo_camera 25

Apartament 3 cam. finisaje superioare Ploiesti

location_on Ploiesti, Sud

bed3 غرفة bathtub1 حمام square_foot73 م² layersطابق 6 calendar_today1965
Laurentiu Megelea Laurentiu Megelea
Mervani Mervani
Apartament 2 camere - Focsani
للبيع
40.000 EUR
photo_camera 5

Apartament 2 camere

location_on Focsani, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot38 م² layersطابق 4 calendar_today1980
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Apartament 2 camere - Focsani
للبيع
64.500 EUR 1.240 €/mp
photo_camera 22

Apartament 2 camere

location_on Focsani, Sud

bed3 غرفة bathtub1 حمام square_foot52 م² layersطابق 4 calendar_today1974
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Apartament 2 camere / Renovat - Focsani
للبيع
49.000 EUR 1.065 €/mp
photo_camera 8

Apartament 2 camere / Renovat

location_on Focsani, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot46 م² layersطابق 4 calendar_today1973
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Invictus Imobiliare Invictus Imobiliare
Apartament 3 camere zona sud - Ploiesti
للبيع
59.000 EUR 944 €/mp
photo_camera 7

Apartament 3 camere zona sud

location_on Ploiesti, Sud

bed3 غرفة bathtub1 حمام square_foot62.5 م² layersطابق 3 calendar_today1963
Emanuel Paun Emanuel Paun
Discount Imobiliare Discount Imobiliare
Apartament 4 camere zona Sud - Ploiesti
للبيع
140.000 EUR 1.679 €/mp
photo_camera 10

Apartament 4 camere zona Sud

location_on Ploiesti, Sud

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot83.4 م² layersطابق 3 calendar_today1978
Emanuel Paun Emanuel Paun
Discount Imobiliare Discount Imobiliare
Apartament 2 camere zona de  Sud - Ploiesti
للبيع
60.000 EUR 1.053 €/mp
photo_camera 12

Apartament 2 camere zona de Sud

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot57 م² layersطابق 6 calendar_today1965
Emanuel Paun Emanuel Paun
Discount Imobiliare Discount Imobiliare
FILM! Apartament 3 camere,decomandat, spatios,luminos,2 bai,Targu Secuiesc,Covasna - Targu Secuiesc
للبيع 0%
87.000 EUR 1.318 €/mp
photo_camera 9

FILM! Apartament 3 camere,decomandat, spatios,luminos,2 bai,Targu Secuiesc,Covasna

location_on Targu Secuiesc, Sud

bed3 غرفة bathtub2 حمامات square_foot66 م² layersطابق 3 calendar_today1991
Robert Pall Robert Pall
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
FILM:Apartament cu 4 camere,2 bai,2 balcoane,2 garaje,Targu Secuiesc,Covasna - Targu Secuiesc
للبيع 0%
90.000 EUR 1.216 €/mp
photo_camera 11

FILM:Apartament cu 4 camere,2 bai,2 balcoane,2 garaje,Targu Secuiesc,Covasna

location_on Targu Secuiesc, Sud

bed4 غرفة bathtub2 حمامات square_foot74 م² layersطابق 3 calendar_today1970
Robert Pall Robert Pall
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Sud Value Center, Ploiesti - Ploiesti
للبيع
46.900 EUR 957 €/mp
photo_camera 10

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Sud Value Center, Ploiesti

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot49 م² layersطابق 2 calendar_today1968
Razvan Pintece Razvan Pintece
Arhomeimob Arhomeimob
Vanzare apartament 2 camere, bloc nou, White Tower Sud Ploiesti - Ploiesti
للبيع
95.000 EUR 1.397 €/mp
photo_camera 14

Vanzare apartament 2 camere, bloc nou, White Tower Sud Ploiesti

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot68 م² layersطابق parter calendar_today2021
Razvan Pintece Razvan Pintece
Arhomeimob Arhomeimob
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului - Barlad
للبيع 0%
73.500 EUR 1.035 €/mp
photo_camera 11

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

location_on Barlad, Sud

bed3 غرفة bathtub2 حمامات square_foot71 م² layersطابق 3 calendar_today1982
Haus Nobel Haus Nobel
Nobel Haus Nobel Haus
Apartament cu 2 camere semidecomandate, + balcon 26 mp de vânzare, Piața Sud - Bacau
للبيع
66.500 EUR 964 €/mp
photo_camera 12

Apartament cu 2 camere semidecomandate, + balcon 26 mp de vânzare, Piața Sud

location_on Bacau, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot69 م² layersطابق parter calendar_today1977
Mark House Mark House
Mark House
APARTAMENT 2 CAMERE DE VANZARE | DECOMANDAT | ZONA IMPARATUL TRAIAN - Bistrita
للبيع
66.500 EUR 1.255 €/mp
photo_camera 10

APARTAMENT 2 CAMERE DE VANZARE | DECOMANDAT | ZONA IMPARATUL TRAIAN

location_on Bistrita, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot53 م² layersطابق 4
Grand Imobiliare Grand Imobiliare
Grand Imobiliare Grand Imobiliare
APARTAMENT DE VANZARE | 53 MPU | ZONA MOSILOR - Bistrita
للبيع
95.000 EUR 1.792 €/mp
photo_camera 10

APARTAMENT DE VANZARE | 53 MPU | ZONA MOSILOR

location_on Bistrita, Sud

bed1 غرفة bathtub1 حمام square_foot53 م²
Grand Imobiliare Grand Imobiliare
Grand Imobiliare Grand Imobiliare
Zona centru vechi,str Atletilor Vand apartament 1 camera - Baia Mare
للبيع
49.900 EUR 1.386 €/mp
photo_camera 6

Zona centru vechi,str Atletilor Vand apartament 1 camera

location_on Baia Mare, Sud

bed1 غرفة bathtub1 حمام square_foot36 م² layersطابق 1 calendar_today2000
Raluca Cristina Moraret Raluca Cristina Moraret
Expert Imoeval Expert Imoeval
De vanzare – apartament 3 camere, 63 mp, decomandat – 71.500 € - Bistrita
للبيع
71.500 EUR 1.135 €/mp
photo_camera 6

De vanzare – apartament 3 camere, 63 mp, decomandat – 71.500 €

location_on Bistrita, Sud

bed3 غرفة bathtub1 حمام square_foot63 م² layersطابق 3 calendar_today1982
Lenuta Iakab Lenuta Iakab
Alpha Imobiliare Alpha Imobiliare
Vanzare apartament 2 camere, in Ploiesti, zona Sud - Ploiesti
للبيع
50.000 EUR
photo_camera 17

Vanzare apartament 2 camere, in Ploiesti, zona Sud

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot44 م² layersطابق 7 calendar_today1963
GLX61PH.Mocanu Ilinca Mocanu Ilinca
Galaxy Imob Galaxy Imob
Buftea Kaufland Ap 3 camere+curte 150mp+parcare - Buftea
للبيع حصري
119.900 EUR
photo_camera 19

Buftea Kaufland Ap 3 camere+curte 150mp+parcare

location_on Buftea, Sud

bed3 غرفة bathtub2 حمامات square_foot65 م² layersطابق parter calendar_today2021
GLX177B.Cristian Herascu Cristian Herascu
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, zona Sud - Ploiesti
للبيع
57.000 EUR
photo_camera 17

Vanzare apartament 2 camere, Ploiesti, zona Sud

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot44 م² layersطابق 3 calendar_today1959
GLX64PH.Radu Cleopatra Radu Cleopatra
Galaxy Imob Galaxy Imob
للبيع
55.000 EUR
photo_camera 8

Vanzare apartament 2 camere, in Ploiesti, zona Sud

location_on Ploiesti, Sud

bed2 غرفة bathtub1 حمام square_foot55 م² layersطابق 10 calendar_today1978
GLX64PH.Radu Cleopatra Radu Cleopatra
Galaxy Imob Galaxy Imob
proprietăți selectate