TET — بوابة عقارية دولية
TET

Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2

Braila, Hipodrom

24.990 EUR

Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2

location_on Braila, Hipodrom, Braila

24.990 EUR
1.250 EUR/mp
ID: VDI446.1207326 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 1
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 2
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 3
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 4
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 5
Garsoniera, Mobilata-utilata, Renovata, Hipodrom, Etaj 2 - foto 6
1 / 6
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 20 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1975 home 20 mp constr.

الوصف

Garsoniera, zona Hipodrom,
*Etaj 2
*LIBERA!
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS8160
03

المواصفات

رقم VDI446.1207326
نوع العقار Garsoniere
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 20 م²
المساحة المبنية 20 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1975
Preț/mp 1.250 EUR/mp

location_on الموقع

Hipodrom, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 24.990 €
22.950 € 36.500 €
property.avg_area29.896 €
property.similar_lbl15

7% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.