TET — بوابة عقارية دولية
TET

Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123

Onesti, Central

35.900 EUR

Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123

location_on Onesti, Central, Bacau

35.900 EUR
1.088 EUR/mp
ID: VDI40.1207049 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 1
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 2
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 3
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 4
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 5
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 6
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 7
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 8
Garsoniera in Onesti zona Mal 0742 801 123 - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 33 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 home 35 mp constr.

الوصف

Garsoniera cf 1 in Onesti zona Mal, cu balcon la camera, centrala proprie, termopane, utilata, mobilata, etajul 4 cu acoperis din constructie . Are acte la zi, bloc 1989, scara curata, zona foarte linistita . Casa Vis str Republicii 17, 0757 678 898 , Maria , 0742 801 123, Geani .

المواصفات

رقم VDI40.1207049
نوع العقار Garsoniere
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 33 م²
المساحة المبنية 35 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1898
Preț/mp 1.088 EUR/mp

location_on الموقع

Central, Onesti, Bacau (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 35.900 €
15.800 € 35.900 €
property.avg_area24.616 €
property.similar_lbl6

83% dintre proprietățile similare din Onesti au prețul mai mic.