TET — بوابة عقارية دولية
TET

Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Roger...

Oradea, Rogerius

57.500 EUR

Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

57.500 EUR
2.130 EUR/mp
ID: VDI645.1209576 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 1
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 2
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 3
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 4
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 5
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 6
Garsoniera decomandata,etaj intermediar,Oradea,cartier Rogerius - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 27 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1980 home 27 mp constr.

الوصف

Integris Imobiliare va propune spre vanzare:
Garsoniera decomandata la etaj intermediar in Cartierul Rogerius.
Situata pe strada Traian Lalescu la etajul 3 al unui bloc de garsoniere tip D cu 4 etaje,in apropiere de Piata Rogerius,Biserica Albastra,mijloace de transport in comun,scoli,gradinite,parcuri,spatii verzi,magazine,etc
Compusa din: 1 camera,bucatarie, baie cu cada,hol acces,debara,balcon deschis
Orientare estica(dimineata este pe soare)
Imbunatatiri: geamuri termopan
Se vinde nemobilata si necesita renovare.
Suprafata utila: 27 mp
Pret: 57.500 euro negociabil 0% COMISION
Telefon: 0746/316 845 Ioana

المواصفات

رقم VDI645.1209576
نوع العقار Garsoniere
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 27 م²
المساحة المبنية 27 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1980
Preț/mp 2.130 EUR/mp

location_on الموقع

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 57.500 €
21.500 € 57.500 €
property.avg_area38.060 €
property.similar_lbl5

80% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.