TET — بوابة عقارية دولية
TET

Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Br...

Brasov, Astra

40.800 EUR

Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov

location_on Brasov, Astra, Brasov

40.800 EUR
1.855 EUR/mp
ID: VDI28.1212607 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 1
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 2
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 3
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 4
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 5
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 6
Camera de camin cu baie proprie si mica bucatarie, Astra, Brasov - foto 7
1 / 7
Silver بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 22 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1980 home 23 mp constr.

الوصف

Comision cumparator: 2%+TVA din valoarea de vanzare.
ASCENDENT IMOBILIARE
va propune spre vanzare o camera de camin situata in cartierul Astra, Brasov, la etajul 4 din 4, remarcabila prin nivelul de confort oferit si functionalitatea excelenta a spatiului.
Mica rezidenta este compartimentata si amenajata astfel incat sa ofere independenta totala: baie proprie dotata cu boiler electric, precum si chicineta, transformand acest spatiu intr-o locuinta completa, recomandata atat pentru locuit cat si ca investitie.
Luminozitatea naturala, delimitarea clara a zonelor si atmosfera aerisita creeaza un ambient placut, usor de personalizat.
Unul dintre marile avantaje ale acestei proprietati este faptul ca imbina eficient caracterul compact cu utilitatea maxima, fiind potrivita pentru persoane active, studenti, tineri profesionisti sau investitori care cauta un randament bun intr-o zona bine conectata a orasului. Cartierul Astra ofera acces rapid la mijloace de transport, magazine, servicii si zone de interes, ceea ce creste atractivitatea pe termen lung.
Aceasta unitate locativa se adreseaza celor care cauta un spatiu practic, usor de intretinut, dar care ofera confort, intimitate si autonomie, intr-un oras cu cerere constanta pe piata imobiliara.
Va invitam sa o vizionati.
Consilier dedicat acestei oferte:
domnul Catalin Dumitriu
0737981623

المواصفات

رقم VDI28.1212607
نوع العقار Garsoniere
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 22 م²
المساحة المبنية 23 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1980
Preț/mp 1.855 EUR/mp

location_on الموقع

Astra, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 40.800 €
15.000 € 194.000 €
property.avg_area70.441 €
property.similar_lbl434

14% dintre proprietățile similare din Brasov au prețul mai mic.