TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta

Braila, Brailita

69.990 EUR

Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta

location_on Braila, Brailita, Braila

69.990 EUR
1.077 EUR/mp
ID: VDI446.1207899 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 1
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 2
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 3
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 4
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 5
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 6
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 7
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 8
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 9
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 10
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 11
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 12
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 13
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 14
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 15
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 16
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 17
Casa, zona Brailita, 3 camere, Boltari si Paianta - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp calendar_today 2014 home 223 mp constr. terrain 223 mp teren

الوصف

*Casa, zona Braillita, 3 Camere, Construita din Boltari si Paianta
*Sun 2 corpuri de case
*C1(2 camere din Painata iar incalizrea se face cu soba cu lemn
*C2(1 camera, Hol,baie, bucatarie, Boltari, incalzirea se face cu centrala termica prin pardoseala( Constructie 2014)
*LIBERA!
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS 8327
01

المواصفات

رقم VDI446.1207899
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 223 م²
مساحة الأرض 223 م²
الغرف 3
سنة البناء 2014
Preț/mp 1.077 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Brailita, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 69.990 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

24% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Brailita, Braila في Brailita, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.