TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor

Popesti-Leordeni, Fermei

588.000 EUR

Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

588.000 EUR
1.815 EUR/mp
ID: VDI643.1205836 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 1
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 2
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 3
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 4
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 5
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 6
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 7
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 8
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 9
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 10
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 11
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 12
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 13
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 14
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 15
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 16
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 17
Vila superba de vanzare | Teren 766 MP | Piscina - Foisor - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 7 cam. square_foot 324 mp bathtub 6 băi layers Et. 1 calendar_today 2005 home 340 mp constr. terrain 766 mp teren

الوصف

Va propunem spre vanzare o vila premium, ideala pentru rezidenta exclusivista sau investitie imobiliara
Proprietate individuala amplasata intr-o zona linistita din Popesti-Leordeni, cu acces facil catre puncte de interes urban
Constructie solida, cu regim de inaltime pe mai multe niveluri, gandita pentru confort si functionalitate
Suprafata generoasa, completata de anexe si teren spatios, potrivit pentru relaxare si activitati in aer liber
Compartimentare inteligenta, cu zone clar delimitate pentru zi si noapte
Spatii multiple de depozitare si camere versatile, adaptabile diferitelor nevoi
Zona de noapte configurata pentru intimitate, cu dormitoare matrimoniale si spatii dedicate dressingului
Mansarda luminoasa, ideala pentru birou, zona de relaxare sau oaspeti
Facilitati premium pentru stil de viata modern si confort sporit
Zona exterioara amenajata, cu spatii verzi si zona de socializare
Piscina privata, ideala pentru relaxare si recreere
Garaj inchis, oferind siguranta si protectie
Acces rapid catre transport public, unitati comerciale, institutii educationale si administrative
Oportunitate rara pe piata imobiliara, potrivita pentru locuire pe termen lung sau investitie de valoare
Contact: Lazar Silviu 0787.706.269

المواصفات

رقم VDI643.1205836
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 324 م²
المساحة المبنية 340 م²
مساحة الأرض 766 م²
الغرف 7
الحمامات 6
الطابق 1
سنة البناء 2005
Preț/mp 1.815 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 588.000 €
100.000 € 588.000 €
property.avg_area238.989 €
property.similar_lbl185

97% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Fermei, Popesti-Leordeni في Fermei, Popesti-Leordeni. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.