TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila superba de vanzare - Snagov

Ghermanesti

450.000 EUR

Vila superba de vanzare - Snagov

location_on Ghermanesti, Bucuresti Ilfov

450.000 EUR
2.394 EUR/mp
ID: VDI530.1218541 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 1
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 2
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 3
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 4
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 5
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 6
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 7
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 8
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 9
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 10
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 11
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 12
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 13
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 14
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 15
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 16
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 17
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 18
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 19
Vila superba de vanzare - Snagov - foto 20
1 / 20
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 188 mp bathtub 2 băi calendar_today 2018 home 230 mp constr. terrain 625 mp teren

الوصف

Neocasa ofera spre vanzare o locuinta unica, construita in sistem de tip bdquo;casa activa, total independenta si asistata IT, care imbina perfect eficienta energetica ridicata cu confortul modern.
Aceasta casa impresionanta, cu o suprafata construita de 230 mp, se afla pe un teren de 625 mp si ofera o gama de facilitati de top, inclusiv un sistem de pompa de caldura pentru incalzire in pardoseala, racire si furnizare de apa calda. Totodata, casa dispune de curent trifazic, canalizare si epurare, asigurand un nivel de confort si functionalitate desavarsit.
Amplasata intr-un microcartier exclusivist, Satul Scandinav, casa beneficiaza de spatii de folosin#539;#259; comune (drumuri private, piscina, zona de barbeque) si iesire directa la lac si padure, oferind un cadru natural deosebit. In plus, locatia este ideala, avand acces rapid la facilitati comerciale de top, cum ar fi Lidl, Mega Image, scoli, restaurante si multe altele, fiind la doar 10 minute de autostrada A3 (Petricani ndash; Bucure#537;ti Nord).
Casa se desfasoara pe doua nivele, cu o compartimentare inteligenta si spatii generoase.
Aceasta casa este un exemplu perfect de design modern si functionalitate. Finisajele de cea mai inalta calitate includ zugraveala Caparol, bucatarie Rovere complet echipata, iar baile sunt mobilate si utilate cu materiale premium. Materialele naturale folosite in finisaje ndash; marmura, granit si parchet ndash; adauga un aer sofisticat si elegant intregii locuinte.
Construita pe cadre, cu eliminarea pun#539;ilor termice fa#539;#259; de sol, casa beneficiaza de caramida Poroterm si izolatie in fata ventilata cu vata bazaltica, iar acoperisul este realizat cu tigla Creaton. Feroneria din aluminiu Alumil asigura un nivel ridicat de eficienta energetica, iar sistemul de incalzire-racire Uponor este perfect integrat. De asemenea, locuinta dispune de pompa de caldura Nibe, instalatie electrica Le Grand si sisteme moderne de preluare ape fluviale.
Casa este dotata cu pu#539;uri de ap#259; proprii (inclusiv apa potabila) si un sistem de irigare Rainbird pentru gazon, asigurand astfel intretinerea impecabila a curtii. Gardul viu tuia ofera intimitate si creeaza un mediu linistit si placut in jurul casei.
Aceasta casa reprezinta o oportunitate rara de a trai intr-o comunitate selecta, intr-o locuinta care combina perfect tehnologia de varf, eficienta energetica si confortul sporit. Cu un design modern, materiale de inalta calitate si o locatie deosebita, aceasta este locuinta ideala pentru cei care doresc sa se bucure de un stil de viata sustenabil, intr-un cadru natural si accesibil.

المواصفات

رقم VDI530.1218541
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 188 م²
المساحة المبنية 230 م²
مساحة الأرض 625 م²
الغرف 5
الحمامات 2
سنة البناء 2018
Preț/mp 2.394 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Ghermanesti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 450.000 €
315.000 € 4.200.000 €
property.avg_area1.908.500 €
property.similar_lbl5

40% dintre proprietățile similare din Ghermanesti au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Ghermanesti في Ghermanesti. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.