TET — بوابة عقارية دولية
TET

VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR

Sanmartin

570.000 EUR

VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR

location_on Sanmartin, Bihor

570.000 EUR
1.676 EUR/mp
ID: VDI516.1221883 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 1
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 2
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 3
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 4
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 5
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 6
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 7
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 8
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 9
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 10
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 11
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 12
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 13
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 14
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 15
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 16
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 17
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 18
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 19
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 20
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 21
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 22
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 23
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 24
VILA LUX | ZONA BEVERLY HILLS | SANMARTIN | BIHOR - foto 25
1 / 25
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 340 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2010 home 450 mp constr. terrain 1,178 mp teren

الوصف

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita:VIla de lux, situata intr-una dintre cele mai exclusiviste zone, BEVERLY HILLS, Sanmartin (Bihor)A fost construita in anul 2010, fiind complet renovata interior-exterior in anul 2022Acces auto automatizat (porti actionate electric), sistem de supraveghere video si panouri fotovoltaice 6 kWCompartimentare: Parter: Hol de acces generos | Living spatios de 60 mp cu iesire pe terasa | Bucatarie separata + zona dining semi-deschisa | 2 dormitoare | 1 baie spatioasa cu dus (walk-in) | Spalatorie + spatiu tehnic | Garaj pentru 2 masiniEtaj: Hol generos | Dormitor matrimonial cu dressing + baie proprie cu cada jacuzzi si balcon privat | Alte 2 dormitoare (baie proprie si balcon) | Zona de living / lounge + mini bar cu iesire pe terasa la etaj.Mansarda: Spatiu suplimentar amenajabil / depozitare / hobby roomDotari si finisaje: Finisaje premium, materiale de inalta calitate, ferestre termopan , 7 camere, sticla ionizata, usi interioare de calitate, parchet, balcoane finisate cu marmura, incalzire prin pompa de caldura + instalatie pe gaz, sistem complet digitalizat.Curte si facilitati exterioare: Curte modern amenajata cu gazon, sistem de irigare automatizat, alei din piatra alba, gard inalt si porti automate, piscina generoasa (cu mozaic) de 9 x 4 m (adancime 1,70 m), filigorie complet dotata, terasa de vara perfecta pentru relaxare, constructie (anexa) de 60 mp (o incapere multifunctionala, pe un singur nivel)Dispune de toate utilitatile: curent, apa, canalizare, gaz, internet/TV, strada asfaltata.Suprafata teren: 1178 mpSuprafata utila: 340 mpFront stradal: 30 mlSituata intr-o zona linistita si in plina dezvoltare., poate fi utilizata ca locuinta de familie sau pensiune / investitie turistica datorita amplasarii excelente.Se vinde complet mobilata si utilata, la stadiul actual, conform pozelor.Pret: 570 000 Euro, negociabil. 0% COMISIONTelefon: 0754 327 821 - Paul Lazuran Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.

المواصفات

رقم VDI516.1221883
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 340 م²
المساحة المبنية 450 م²
مساحة الأرض 1,178 م²
الغرف 6
الحمامات 3
الطابق 1
سنة البناء 2010
Preț/mp 1.676 EUR/mp