TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare

Braila, Central

169.900 EUR

Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare

location_on Braila, Central, Braila

169.900 EUR
918 EUR/mp
ID: VDI662.1225514 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 1
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 2
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 3
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 4
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 5
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 6
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 7
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 8
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 9
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 10
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 11
Vila eleganta - Braila - Tribunal - vanzare - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 185 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2004 home 195 mp constr. terrain 143 mp teren

الوصف

Excelenta prin experienta!
Vila in zona centrala, 5 camere, punct de reper - Tribunal.
Vila este situata pe o strada ferita de zgomot si poluare.
Compartimentarea este urmatoarea:
La subsol avem spatiu tehnic.
La parter avem sufragerie, dormitor, bucatarie, grup sanitar, terasa.
La etaj avem living, 2 dormitoare, grup sanitar, terasa.
Caracteristicile de baza ale proprietatii sunt urmatoarele:
Suprafata utila: 185 mp
Suprafata construita: 215 mp
Amprenta: 95 mp
Suprafata teren: 143 mp
Numar camere: 5
Numar bucatarii: 1
Numar bai: 2
Invelitoare acoperis: tabla
Vila este dotata cu toate utilitatile necesare: curent, apa, gaz, canalizare, centrala terrmica, calorifere.
Finisaje si dotari: stare interioara - elegant, izolatii termice exterioare, parchet clasic, gresie, faianta, ferestre din PVC cu geam termopan, usi interioare din lemn.
Proprietatea se vinde mobilata si utilata.
Accesul se realizeaza rapid din bulevardul Alexandru Ioan Cuza.
Mentionez ca proprietatea se poate vinde si in rate: avans 50% si rate maxim 18 luni.

المواصفات

رقم VDI662.1225514
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 185 م²
المساحة المبنية 195 م²
مساحة الأرض 143 م²
الغرف 5
الحمامات 2
الطابق 1
سنة البناء 2004
Preț/mp 918 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 169.900 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

72% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Braila في Central, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.