TET — بوابة عقارية دولية
TET

VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU

Oradea, Iorga

335.000 EUR

VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU

location_on Oradea, Iorga, Bihor

335.000 EUR
1.367 EUR/mp
ID: VDI32.1217329 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 1
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 2
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 3
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 4
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 5
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 6
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 7
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 8
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 9
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 10
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 11
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 12
VILA CONTEMPORANA INTR-UN MINI-CARTIER NOU - foto 13
1 / 13
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 245 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2024 home 314 mp constr. terrain 600 mp teren

الوصف

Va invitam sa descoperiti aceasta casa moderna, situata intr-un complex privat dintr-o zona de deal ce ofera liniste, intimitate si acces rapid catre centrul orasului. Complexul, format din doar 26 de case, este un concept deosebit care pune accent pe confort si calitate, cu o compartimentare atent gandita pentru a raspunde nevoilor unei familii moderne. Casa se desfasoara pe parter si etaj, avand o suprafata utila de 243 mp (inclusiv terasele) si este amplasata pe un teren generos de 550 mp. In curte, ai la dispozitie un loc acoperit pentru masina, alei pavate si jardiniere cu flori ce inconjoara casa, oferind un aer elegant si primitor.
La parter, te asteapta un living spatios cu semineu, perfect pentru serile de iarna petrecute in familie, un birou, un dressing, o bucatarie moderna cu spatii de depozitare, sufragerie, baie si nu mai putin de trei terase, una dintre ele acoperita, ideala pentru relaxare in aer liber.
Etajul este dedicat odihnei si confortului, cu trei dormitoare dotate fiecare cu dressinguri luminate natural, doua bai moderne si trei terase ce ofera privelisti minunate.
Constructia este solida, realizata din caramida termoizolanta, cu tamplarie din PVC si geam tripan, care asigura eficienta energetica si izolare fonica. Sistemul de incalzire in pardoseala, alimentat de pompa de caldura, si ventilatia cu recuperare de caldura aduc un plus de confort si sustenabilitate. Acest complex rezidential exclusivist imbina perfect modernitatea si confortul, oferindu-ti un loc ideal pentru a-l numi acasa!
Te incurajam sa ne contactezi pentru a afla mai multe detalii sau pentru o vizita in teren!

المواصفات

رقم VDI32.1217329
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 245 م²
المساحة المبنية 314 م²
مساحة الأرض 600 م²
الغرف 4
الحمامات 3
الطابق 1
سنة البناء 2024
Preț/mp 1.367 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Iorga, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 335.000 €
21.800 € 695.000 €
property.avg_area229.041 €
property.similar_lbl31

87% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Iorga, Oradea في Iorga, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.