TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou

Bucuresti, Bucurestii Noi

420.000 EUR

Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou

location_on Bucuresti, Bucurestii Noi, Bucuresti Ilfov

420.000 EUR
1.750 EUR/mp
ID: VDI662.1226358 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 1
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 2
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 3
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 4
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 5
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 6
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 7
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 8
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 9
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 10
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 11
Vila de Vanzare 5 camere Bucurestii Noi - Metrou - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 240 mp bathtub 2 băi calendar_today 2004 home 240 mp constr. terrain 517 mp teren

الوصف

Va propunem spre achizitie o vila individuala, localizata in cartierul Bucurestii Noi, la 10 minute mers pe jos fata de metrou si in apropierea Parcu Bazilescu;
Vila se afla pe o strada cu trafic redus, ceea ce-i confera un plus de liniste si siguranta, un mediu ideal pentru o familie;
Vila dateaza din 2004 si a fost construita cu structura din cadre - beton armat, cu zidarie si este dispusa pe Parter, Etaj Mansardat plus o pivnita;
Imobilul, are o suprafata construita de aproximativ 240 mp dispune de un teren in suprafata de 517 mp si curte libera amenajata, in suprafata aproximativa de 370mp;
Curtea este pavata si amenajata cu arbori si plante decorative, reprezentand un loc ideal pentru petrecerea timpului liber;
Compartimentare :
- Parterul, are o suprafata utila totala de 120mp, este decomandat, cu 2 cai de acces si este format din Living ,o bucatarie cu acces pe terasa, 2 dormitore, o baie si un hol generos din care se face accesul catre pivnital si etaj ;
- Etajul - mansarda, are o suprafata utila totala de 120mp si dispune de 1 dormitor, o baie si un open space ce poate fi utilizat pentru activitati diverse;
Imobilul este situat intr-o zona aerisita cu acces facil catre toate obiectivele de interes;
Pret: 420.000 Euro.
ID intern: TET0014850.

المواصفات

رقم VDI662.1226358
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 240 م²
المساحة المبنية 240 م²
مساحة الأرض 517 م²
الغرف 5
الحمامات 2
سنة البناء 2004
Preț/mp 1.750 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Bucurestii Noi, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)