TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vânzare casă tip duplex – 4 camere

Popesti-Leordeni, Fermei

210.000 EUR

Vânzare casă tip duplex – 4 camere

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

210.000 EUR
1.963 EUR/mp
ID: VDI643.1206222 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Vânzare casă tip duplex – 4 camere - foto 1
Vânzare casă tip duplex – 4 camere - foto 2
Vânzare casă tip duplex – 4 camere - foto 3
Vânzare casă tip duplex – 4 camere - foto 4
Vânzare casă tip duplex – 4 camere - foto 5
1 / 5
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 107 mp bathtub 2 băi calendar_today 2025 home 185 mp constr. terrain 219 mp teren

الوصف

Se ofer#259; spre vacirc;nzare cas#259; tip duplex, modern#259; #537;i eficient compartimentat#259;, ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te confort #537;i func#539;ionalitate.
Imobilul are o suprafa#539;#259; util#259; de 107,41 mp, fiind dispus pe parter #537;i etaj, cu o suprafa#539;#259; total#259; de 181,9 mp, incluzacirc;nd terasele.
Compartimentare:
Parter:
living luminos
buc#259;t#259;rie
spa#539;iu de depozitare
hol
acces c#259;tre dou#259; terase
Etaj:
3 dormitoare
baie
hol
Terase:
teras#259; acoperit#259;: 23,2 mp
teras#259; neacoperit#259;: 29,04 mp
Casa beneficiaz#259; de o compartimentare practic#259;, spa#539;ii bine propor#539;ionate #537;i zone exterioare generoase, ideale pentru relaxare #537;i petrecerea timpului liber.

المواصفات

رقم VDI643.1206222
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 107 م²
المساحة المبنية 185 م²
مساحة الأرض 219 م²
الغرف 4
الحمامات 2
سنة البناء 2025
Preț/mp 1.963 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 210.000 €
100.000 € 588.000 €
property.avg_area238.989 €
property.similar_lbl185

47% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Fermei, Popesti-Leordeni في Fermei, Popesti-Leordeni. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.