TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa tip parter zona Vadu Pasii

Vadu Pasii

49.000 EUR

Casa tip parter zona Vadu Pasii

location_on Vadu Pasii, Buzau

49.000 EUR
742 EUR/mp
ID: VDI559.1218710 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 1
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 2
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 3
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 4
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 5
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 6
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 7
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 8
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 9
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 10
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 11
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 12
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 13
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 14
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 15
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 16
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 17
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 18
Casa tip parter zona Vadu Pasii - foto 19
1 / 19
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 66 mp bathtub 1 baie calendar_today 1994 home 76 mp constr. terrain 869 mp teren

الوصف

Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare o casa cu regim de inaltme parter situata in zona Vadu Pasii.

Locatie: com. Vadu Pasii, sat Vadu Pasii, Buzau
Tip imobil: Casa tip parter 2 camere
Suprafata: 66 mp
An constructie: 1994
Teren: 869 mp, din care 539 mp arabil
Deschidere: 11,90 ml
Structura: Chirpici
Pret: 49.000 Euro negociabil

Avantaje:
Aproape de transport in comun, scoli Apa, curent electric, fosa septica
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOBndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1218710
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 66 م²
المساحة المبنية 76 م²
مساحة الأرض 869 م²
الغرف 2
الحمامات 1
سنة البناء 1994
Preț/mp 742 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Vadu Pasii, Buzau (localizare aproximativă)