TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa tip parter zona Ulmeni

Ulmeni

39.000 EUR

Casa tip parter zona Ulmeni

location_on Ulmeni, Buzau

39.000 EUR
557 EUR/mp
ID: VDI559.1218670 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 1
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 2
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 3
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 4
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 5
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 6
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 7
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 8
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 9
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 10
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 11
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 12
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 13
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 14
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 15
Casa tip parter zona Ulmeni - foto 16
1 / 16
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 70 mp calendar_today 1950 home 80 mp constr. terrain 2,100 mp teren

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB Manolache amp; Partners va propune spre vanzare casa cu regim de inaltime parter, din caramida, situata in com. Ulmeni, sat Valcele, edificata in anul 1950 Loca#539;ie: com. Ulmeni, sat Valcele, jud. BuzauTip imobil: 5 camereSuprafata utila: 70 mpSuprafata construita: 80 mpSuprafata teren: 2400 mpCompartimentare: semidecomandataStructur#259;: caramidaAcoperis: tiglaFront stradal: 24 mlTamplarie: lemnPre#539;: 39.000 euro negociabil Dot#259;ri #537;i beneficii: Usa din lemn la intrare, tamplarie din lemn la ferestre, usi interioare din lemn, dusumeaMobilata si uitilata clasicIncalzire cu sobe pe lemneLivada si vie pe spalieriCurte curatata si este totodata prevazuta cu pavaje din piatra Avantaje:Aproape de transport icirc;n comun, #537;coli, magazine, etcDisponibil imediatPentru mai multe detalii #537;i vizion#259;ri, contacta#539;i-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB Manolache amp; Partners ndash; Partenerul t#259;u de icirc;ncredere icirc;n imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1218670
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 70 م²
المساحة المبنية 80 م²
مساحة الأرض 2,100 م²
الغرف 5
سنة البناء 1950
Preț/mp 557 EUR/mp