TET — بوابة عقارية دولية
TET

Teren cu casa demolabila, Ultracentral!

Braila, Central

49.990 EUR

Teren cu casa demolabila, Ultracentral!

location_on Braila, Central, Braila

49.990 EUR
862 EUR/mp
ID: VDI446.1208751 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 1
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 2
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 3
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 4
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 5
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 6
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 7
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 8
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 9
Teren cu casa demolabila, Ultracentral! - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 58 mp bathtub 1 baie calendar_today 1965 home 58 mp constr. terrain 237 mp teren

الوصف

*ULTRACENTRAL! Teren cu, casa demolabila!
*2 camere batranesti
Suprfata totala este:247 mp
*Deschidere 3m, si sa lateste pe spate
*Beneficiaza de toate utilitatile
*Cadastru
*Curte betonata
*Canal in curte
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS7428
amp;08

المواصفات

رقم VDI446.1208751
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 58 م²
المساحة المبنية 58 م²
مساحة الأرض 237 م²
الغرف 2
الحمامات 1
سنة البناء 1965
Preț/mp 862 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 49.990 €
27.000 € 650.000 €
property.avg_area135.458 €
property.similar_lbl134

7% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Braila في Central, Braila. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.