TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa si teren generos zona Ojasca

Unguriu

59.850 EUR

Casa si teren generos zona Ojasca

location_on Unguriu, Buzau

59.850 EUR
630 EUR/mp
ID: VDI559.1219628 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 1
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 2
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 3
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 4
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 5
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 6
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 7
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 8
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 9
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 10
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 11
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 12
Casa si teren generos zona Ojasca - foto 13
1 / 13
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 95 mp bathtub 1 baie calendar_today 1974 home 110 mp constr. terrain 4,859 mp teren

الوصف

Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare casa cu teren generos situat in sat Ojasca, Com. Unguriu, jud. Buzau Locatie: Sat Ojasca, com. Unguriu, jud. BuzauCasa tip parterSuprafata utila 95 mp
An constructie: 1974 , renovata in 2022
Teren intravilan cu suprafata de 4859 mp , cu doua desschideri :
deschidere la DN 10B de 15.88 ml
deschidere la str. Colonia Mininera de18.22 ml
Pret: 59 850 euro usor negociabil Dotari si beneficii: Mobilat si utilat complet Avantaje:
Zona in plina dezvoltare cu potential turistic. In apropiere se situeaza Tabara de Sculptura Magura, Manastirea Ciolanu, Satu cu Flori, Pensiune Cetatuia
Aproape de transport in comun, scoli.
Disponibil imediat

Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp. PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare.

المواصفات

رقم VDI559.1219628
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 95 م²
المساحة المبنية 110 م²
مساحة الأرض 4,859 م²
الغرف 3
الحمامات 1
سنة البناء 1974
Preț/mp 630 EUR/mp