TET — بوابة عقارية دولية
TET

Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai

Popesti-Leordeni, Fermei

225.000 EUR

Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

225.000 EUR
1.667 EUR/mp
ID: VDI643.1205541 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 1
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 2
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 3
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 4
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 5
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 6
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 7
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 8
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 9
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 10
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 11
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 12
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 13
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 14
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 15
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 16
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 17
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 18
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 19
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 20
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 21
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 22
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 23
Popesti Casa Duplex P+1+M 5 camere - 3 bai - foto 24
1 / 24
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 135 mp bathtub 3 băi layers Et. parter calendar_today 2017 home 135 mp constr. terrain 150 mp teren

الوصف

Acas#259; icirc;ncepe aici ndash; Vil#259; tip duplex icirc;n Pope#537;ti-Leordeni, lacirc;ng#259; Prim#259;rie Loca#539;ie ndash; echilibrul perfect icirc;ntre lini#537;te #537;i accesibilitateSituat#259; icirc;ntr-o zon#259; apreciat#259; din Pope#537;ti-Leordeni, icirc;n imediata apropiere a Prim#259;riei, aceast#259; proprietate icirc;#539;i ofer#259; acces rapid c#259;tre ora#537;, dar #537;i confortul unei zone reziden#539;iale aerisite #537;i lini#537;tite. Spa#539;iu generos, gacirc;ndit inteligentCu o suprafa#539;#259; util#259; de 134,89 mp #537;i teren de 148,5 mp, locuin#539;a este ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te spa#539;iu, func#539;ionalitate #537;i intimitate. Compartimentare practic#259;, pe nevoile unei familii moderne Parter ndash; zona de ziUn spa#539;iu primitor, perfect pentru petrecerea timpului icirc;n familie: bull; hol de acces bull; living luminos #537;i spa#539;ios bull; buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259; (ideal#259; pentru g#259;tit f#259;r#259; compromisuri) bull; baie Etaj ndash; zona de odihn#259;Intimitate #537;i confort pentru fiecare membru al familiei: bull; 3 dormitoare bine propor#539;ionate bull; 2 b#259;i (inclusiv baie matrimonial#259;) bull; balcon pentru momente de relaxare Mansard#259; ndash; spa#539;iu versatilUn mare avantaj al propriet#259;#539;ii: bull; open space generos, amenajat pentru relaxare sau depozitare bull; posibilitate de compartimentare icirc;n 2 camere + baie (ideal pentru birou, hobby sau spa#539;iu pentru copii) Gata de mutareImobilul se vinde mobilat #537;i utilat (cu mici excep#539;ii), astfel icirc;ncacirc;t te po#539;i muta imediat, f#259;r#259; griji suplimentare. Curte proprieTerenul de 148,5 mp icirc;#539;i ofer#259; spa#539;iu suficient pentru relaxare icirc;n aer liber, gr#259;din#259; sau loc de joac#259; pentru copii. Pre#539;: 225.000 euro; De ce merit#259; aceast#259; cas#259;? bull; loca#539;ie excelent#259; bull; compartimentare eficient#259; bull; spa#539;ii generoase bull; mansard#259; flexibil#259; bull; se vinde mobilat#259;

المواصفات

رقم VDI643.1205541
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 135 م²
المساحة المبنية 135 م²
مساحة الأرض 150 م²
الغرف 4
الحمامات 3
الطابق parter
سنة البناء 2017
Preț/mp 1.667 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 225.000 €
100.000 € 588.000 €
property.avg_area238.989 €
property.similar_lbl185

56% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.

حاسبة القرض العقاري