TET — بوابة عقارية دولية
TET

OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP

Oradea, Central

189.000 EUR

OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP

location_on Oradea, Central, Bihor

189.000 EUR
2.100 EUR/mp
ID: VDI32.1217303 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 1
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 2
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 3
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 4
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 5
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 6
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 7
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 8
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 9
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 10
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 11
OPORTUNITATE ULTRACENTRALA | CASA CU TEREN 352 MP - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 90 mp bathtub 1 baie calendar_today 1988 home 121 mp constr. terrain 352 mp teren

الوصف

O casa cu un potential incredibil, situata ultracentral, pe strada Constantin Tanase, intr-o zona dorita pentru accesul rapid catre toate punctele importante ale orasului. Cu un teren de 352 mp, acces auto si posibilitati multiple de transformare, aceasta proprietate este o alegere inspirata pentru cei care cauta atat o locuinta cu caracter, cat si o investitie sigura. Constructia existenta, desi veche, se sprijina pe o fundatie solida, fara infiltratii, ceea ce permite o renovare completa si transformarea sa intr-o locuinta adaptata unui stil de viata modern. Suprafata utila de 95 mp include 3 camere, baie, antreu, hol si bucatarie cu camara, oferind un spatiu primitor si functional. In plus, in spatele curtii, o constructie secundara de 63 mp, ce a fost folosita ca bucatarie de vara, adauga un plus de versatilitate acestui proiect. Pentru cei care doresc mai mult spatiu sau un proiect nou, certificatul de urbanism permite constructia unui imobil P+2 etaje + M/1R, ceea ce face ca acest teren sa fie o oportunitate rara in zona. Gazul este la poarta, iar strada Constantin Tanase, desi aproape de tot ce conteaza, ofera un cadru linistit si placut.
Fie ca iti doresti sa renovezi o casa cu personalitate sau sa construiesti ceva nou, aceasta proprietate iti ofera toate premisele unui proiect de succes.

المواصفات

رقم VDI32.1217303
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 90 م²
المساحة المبنية 121 م²
مساحة الأرض 352 م²
الغرف 3
الحمامات 1
سنة البناء 1988
Preț/mp 2.100 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Central, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 189.000 €
21.800 € 695.000 €
property.avg_area229.041 €
property.similar_lbl31

45% dintre proprietățile similare din Oradea au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Central, Oradea في Central, Oradea. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.