TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie |

Lumina

105.000 EUR

Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie |

location_on Lumina, Constanta

105.000 EUR
1.378 EUR/mp
ID: VDI662.1225169 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 1
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 2
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 3
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 4
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 5
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 6
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 7
Casa noua de vanzare in Lumina | La cheie | - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 76 mp bathtub 1 baie layers Et. parter calendar_today 2025 home 76 mp constr. terrain 210 mp teren

الوصف

Va propun spre vanzare o casa noua, situata in localitatea Lumina, ideala pentru o familie care isi doreste confort, liniste si acces rapid catre oras.
Proprietatea este la cheie, construita pe un singur nivel (parter), si dispune de toate utilitatile necesare pentru mutare imediata.
Detalii proprietate:
Suprafata utila: 76 mp Teren: 210 mp Deschidere: 12 ml Regim de inaltime: ParterCompartimentare:
Living spatios de 27 mp 3 camere Bucatarie de 8.8 mp BaieCasa este racordata la apa, curent si canalizare, iar gazele sunt disponibile la poarta.
Locuinta ofera un echilibru excelent intre spatiul interior si curtea proprie, fiind potrivita atat pentru locuit permanent, cat si ca investitie.
Zona linistita, cu acces facil catre Constanta si punctele de interes din imprejurimi.
Pret: 105.000 euroPentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ma contactati.

المواصفات

رقم VDI662.1225169
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 76 م²
المساحة المبنية 76 م²
مساحة الأرض 210 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق parter
سنة البناء 2025
Preț/mp 1.378 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Lumina, Constanta (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 105.000 €
105.000 € 380.000 €
property.avg_area193.571 €
property.similar_lbl7

0% dintre proprietățile similare din Lumina au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Lumina في Lumina. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.