TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului

Voluntari, Nord

165.000 EUR

Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului

location_on Voluntari, Nord, Bucuresti Ilfov

165.000 EUR
980 EUR/mp
ID: VDI662.1225544 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 1
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 2
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 3
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 4
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 5
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 6
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 7
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 8
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 9
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 10
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 11
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 12
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 13
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 14
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 15
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 16
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 17
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 18
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 19
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 20
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 21
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 22
Casa de vanzare in Voluntari, zona Popasului - foto 23
1 / 23
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 168 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2022 home 229 mp constr. terrain 300 mp teren

الوصف

Excelenta prin experienta!Va invitam sa achizitionati o casa spatioasa in Voluntari zona Popasului, cu acces rapid catre Bd. Eroilor, str. Popasului, #536;os. Colentina, Autostrada A3.
Compartimentarea pe fiecare nivel este urmatoarea:
- Parterul cuprinde o bucatarie, o baie, un spatiu deschis, un hol de 12 mp, o terasa si casa scarii, ce cumuleaza o suprafata utila de 83,93 mp. Spatiul deschis poate fi compartimentat in doua dormitoare si un living, sau folosit pentru investitie ca spatiu comercial.
- Etajul cuprinde un living in suprafata de 28 mp, doua dormitoare, o bucatarie, o baie, doua balcoane si un hol ce cumuleaza o suprafata utila de 84,45 mp. Accesul pe balcoane se face din living si cele doua dormitoare.
Etajul este la rosu, putand fi finalizat dupa preferintele viitorului proprietar.
In curtea libera in suprafata de 185 mp exista gazon, gradina si permite parcarea a doua masini.
Caracteristicile de baza ale proprietatii sunt:
- suprafata utila 168,38 mp.
- suprafata construita 229,04 mp.
- suprafata terenului 300 mp.
- doua deschideri de 40 ml.
- An constructie 2022.
- regim inaltime P+1+pod.Utilitati: incalzire in pardoseala, centrala termica, calorifere, apa, canalizare, acces la internet prin cablu, wireless.Finisaje: ferestre cu geam termopan din PVC tip Tripan, usa metalica la intrare.Dotari: apometre, contor electric, contor gaz.
Facilitatile zonei: supermarket-uri, transport STB, scoala, gradinita, fast-food, restaurant, parc.