TET — بوابة عقارية دولية
TET

Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi!

Galbinasi

97.000 EUR

Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi!

location_on Galbinasi, Buzau

97.000 EUR
970 EUR/mp
ID: VDI559.1219805 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 1
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 2
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 3
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 4
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 5
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 6
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 7
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 8
Exclusivitate! Casa noua+teren 375 mp in comuna Galbinasi! - foto 9
1 / 9
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 100 mp bathtub 1 baie calendar_today 2023 home 110 mp constr. terrain 375 mp teren

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare cas#259; finalizat#259; icirc;n 2023 la alb plus 375 mp teren icirc;n comuna G#259;lbina#537;i, judet Buz#259;u

Loca#539;ie: comuna G#259;lbina#537;i, jud. Buz#259;u
Cas#259; tip parter cu pod mansardabil
Suprafa#539;#259;: 100 mp utili
Compartimentare: open space
An construc#539;ie: 2023
Structur#259;: beton, c#259;r#259;mid#259; Porotherm
Pre#539;: 97.000 euro negociabil

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate ridicat#259;
Nemobilat#259;
Central#259; proprie cu stocator de gaz de 1000L
Racordat#259; la utilit#259;#539;i: ap#259;, curent, canalizare
Gard stradal din pl#259;ci de beton, por#539;i din fier forjat
Izola#539;ie exterioar#259; cu polistiren
Tacirc;mpl#259;rie din PVC cu geam termopan
Izola#539;ie realizat#259; cu polistiren de 10 eps 100

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, magazine
Iluminat stradat
Str#259;zi asfaltete
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul afisat in anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219805
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 100 م²
المساحة المبنية 110 م²
مساحة الأرض 375 م²
الغرف 3
الحمامات 1
سنة البناء 2023
Preț/mp 970 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Galbinasi, Buzau (localizare aproximativă)