TET — بوابة عقارية دولية
TET

EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Vit...

Buzau, Cartier M. Viteazu

130.000 EUR

EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu

location_on Buzau, Cartier M. Viteazu, Buzau

130.000 EUR
765 EUR/mp
ID: VDI559.1219745 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 1
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 2
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 3
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 4
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 5
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 6
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 7
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 8
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 9
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 10
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 11
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 12
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 13
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 14
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 15
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 16
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 17
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 18
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 19
EXCLUSIVITATE! Casa cu teren si garaj in cartierul Mihai Viteazu - foto 20
1 / 20
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 170 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2008 home 220 mp constr. terrain 400 mp teren

الوصف

Compania imobiliar#259; PRO IMOB v#259; propune spre vacirc;nzare cas#259; tip P + M #537;i teren 400 mp icirc;n cartier Mihai Viteazu, Buz#259;u

Loca#539;ie: zona Mihai Viteazu, oras Buz#259;u
Cas#259; tip parter + mansard#259;: 4 dormitoare, living, bucatarie, dining, 2 b#259;i, 2 balcoane, beci
Suprafa#539;#259;: 220 mp
Suprafa#539;#259; teren: 400 mp
Deschidere 16 ml
Compartimentare: decomandat
An construc#539;ie: 2008
Structur#259;: BCA #537;i lemn
Pre#539;: 130.000 euro

Dot#259;ri #537;i beneficii:
Finisaje de calitate
Nemobilat
Dou#259; balcoane
Central#259; proprie
Curte betonat#259;
Gard zid#259;rit, por#539;i de fier
Garaj de 19 mp cu ie#537;ire la strad#259;
Anex#259; pentru depozitare 9 mp
Alte facilit#259;#539;i: gr#259;din#259;

Avantaje:
Aproape de transport icirc;n comun, supermarketuri
Disponibil imediat
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numarul de telefon din anunt sau pe WhatsApp.

PRO IMOB ndash; Partenerul tau de incredere in imobiliare

المواصفات

رقم VDI559.1219745
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 170 م²
المساحة المبنية 220 م²
مساحة الأرض 400 م²
الغرف 5
الحمامات 2
الطابق 1
سنة البناء 2008
Preț/mp 765 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Cartier M. Viteazu, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)