TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa

Satu Mare, Sud-Est

31.500 EUR

Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa

location_on Satu Mare, Sud-Est, Satu Mare

31.500 EUR
485 EUR/mp
ID: VDI339.1213452 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 1
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 2
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 3
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 4
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 5
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 6
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 7
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 8
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 9
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 10
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 11
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 12
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 13
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 14
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 15
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 16
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 17
Casa cu teren intravilan de 2.211 mp | Centru, comuna Apa - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie calendar_today 1963 home 80 mp constr. terrain 2,211 mp teren

الوصف

Icirc;#539;i ofer spre vacirc;nzare o proprietate situat#259; icirc;ntr-o zon#259; accesibil#259;, ideal#259; pentru cei care caut#259; un loc pentru casa mult dorit#259; sau s#259; icirc;#537;i dezvolte o afacere.
La doar 180 de metri de centrul comunei Apa, se afl#259; acest teren intravilan cu o suprafa#539;#259; de 2.211 mp #537;i o deschidere la drum asfaltat de aproape 21 ml. Accesul este facil, iar forma regulat#259; a parcelei permite valorificarea optim#259; a fiec#259;rui metru p#259;trat.
Pe teren se afl#259; o cas#259; veche, cu o suprafa#539;#259; de 80 mp, format#259; din dou#259; camere, buc#259;t#259;rie, baie #537;i hol. Construc#539;ia necesit#259; renovare total#259;, dar ofer#259; o baz#259; ideal#259; pentru un nou proiect sau comercial, icirc;n func#539;ie de nevoile #537;i viziunea viitorului proprietar.
Proprietatea este deja racordat#259; la re#539;eaua de energie electric#259;, iar apa, gazul #537;i canalizarea se afl#259; chiar lacirc;ng#259; teren, putacirc;nd fi u#537;or conectate.
Pozi#539;ionarea este foarte bun#259;, la doar cacirc;teva minute de mers pe jos se afl#259; centrul comunei, cu acces rapid la magazine alimentare, #537;coal#259;, pizzerie, farmacie, prim#259;rie, dar #537;i la Lacul de Agrement Apa, un punct de atrac#539;ie cunoscut, frecventat atacirc;t de localnici cacirc;t #537;i de turi#537;ti. Astfel, loca#539;ia se preteaz#259; excelent nu doar pentru o locuin#539;#259; permanent#259;, ci #537;i pentru dezvoltarea unei unit#259;#539;i de cazare, a unei cabane de vacan#539;#259;, a unui magazin de proximitate sau alt#259; activitate comercial#259;.
Un loc cu poten#539;ial pentru cei care v#259;d dincolo de ce exist#259; acum #537;i au viziunea de a transforma acest loc icirc;ntr-un spa#539;iu cu adev#259;rat valoros.
Disponibil imediat! Sun#259; acum #537;i programeaz#259; acum o vizionare!
***Descrierea, titlul #537;i fotografiile din acest anun#539; sunt protejate de drepturi de autor, conform Legii nr. 8/1996. Reproducerea sau utilizarea lor f#259;r#259; acord prealabil este interzis#259; #537;i se sanc#539;ioneaz#259; conform legii.

المواصفات

رقم VDI339.1213452
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 80 م²
مساحة الأرض 2,211 م²
الغرف 2
الحمامات 1
سنة البناء 1963
Preț/mp 485 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Sud-Est, Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

السعر السوقي

Preț cerut: 31.500 €
31.500 € 643.500 €
property.avg_area167.112 €
property.similar_lbl49

0% dintre proprietățile similare din Satu Mare au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Sud-Est, Satu Mare في Sud-Est, Satu Mare. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.