TET — بوابة عقارية دولية
TET

Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Vi...

Viile Satu Mare

54.500 EUR

Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare

location_on Viile Satu Mare, Satu Mare

54.500 EUR
813 EUR/mp
ID: VDI339.1213156 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 1
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 2
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 3
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 4
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 5
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 6
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 7
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 8
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 9
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 10
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 11
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 12
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 13
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 14
Casa cu 2 camere si teren 4.339 mp | Pozitie excelenta in Viile Satu Mare - foto 15
1 / 15
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 67 mp calendar_today 1964 home 67 mp constr. terrain 4,339 mp teren

الوصف

Descopera o proprietate cu adevarat valoroasa prin terenul sau generos de 4339 mp, amplasat strategic si cu front la doua strazi ndash; 19,60 ml la strada asfaltata si 20,30 ml la o strada pietruita.
Acest lucru iti ofera o oportunitate rara: posibilitatea de a imparti terenul in cel putin doua parcele, perfecte pentru proiecte rezidentiale, investitii sau pentru o gospodarie spatioasa dupa propriul vis.
Proprietatea se afla in Viile Satu Mare, in prima parte a localitatii, la intrarea dinspre Satu Mare, pe strada Murgului nr. 33, la doar 15 km de centrul orasului ndash; suficient de aproape pentru acces rapid si suficient de departe pentru liniste.
Casa batraneasca, construita in 1964, pastreaza farmecul vremurilor de altadata. Realizata din caramida si vaishy;oaga pe fundatie de piatra si beton, aceasta include un coridor de acces, bucatarie cu camera de zi, dormitor si camara cu acces in pod. Imobilul necesita renovare totala, devenind astfel locul perfect pentru a-i reda personalitatea prin viziunea ta.
Utilitatile sunt usor accesibile: casa este racordata la reteaua electrica, apa se afla in curte, iar canalizarea trece chiar in fata proprietatii.
Comuna ofera tot ce ai nevoie pentru un trai confortabil: magazine, teren de joaca pentru copii, scoala, gradinita, zone de padure pentru plimbari, dar si acces rapid catre oras si aeroport, ceea ce face locatia potrivita atat pentru locuire permanenta, cat si pentru investitie.
Vino sa descoperi potentialul acestui loc unic si transforma-l dupa propriile planuri mdash; programeaza o vizionare chiar astazi! Iar daca proprietatea iti starneste interesul, nu ezita sa ne transmiti oferta ta mdash; este posibil ca exact propunerea ta sa fie cea potrivita!
***Descrierea, titlul #537;i fotografiile din acest anun#539; sunt protejate de drepturi de autor, conform Legii nr. 8/1996. Reproducerea sau utilizarea lor f#259;r#259; acord prealabil este interzis#259; #537;i se sanc#539;ioneaz#259; conform legii.

المواصفات

رقم VDI339.1213156
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 67 م²
المساحة المبنية 67 م²
مساحة الأرض 4,339 م²
الغرف 2
سنة البناء 1964
Preț/mp 813 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on الموقع

Viile Satu Mare, Satu Mare (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 54.500 €
44.500 € 160.000 €
property.avg_area85.875 €
property.similar_lbl4

25% dintre proprietățile similare din Viile Satu Mare au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Viile Satu Mare في Viile Satu Mare. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.